Polscy Projektanci zapraszają na zakupy

admin | sierpień 25, 2020

Niecodzienna sytuacja, z którą mamy do czynienia, zmusza do zmiany nawyków i przyzwyczajeń. Zakupy w Galeriach Handlowych, otwartych od 4. maja 2020, wiążą się z wieloma ograniczeniami. Na pierwsze pokazy kolekcji polskich Projektantów trzeba uzbroić się w sporą cierpliwość, dlatego… chcemy im pomóc!

 

 

 

 

 

W momencie, kiedy większość ludzi pozostaje w domach, pracuje lub uczy się zdalnie, mniejszą wagę przykłada się do codziennych stylizacji. W tym trudnym czasie nie
powinniście jednak rezygnować z przyjemności! W końcu nawet w czterech ścianach warto być modnym. Przy okazji możecie wesprzeć polskich Projektantów, którzy z powodu pandemii zostali zmuszeni do zamknięcia swoich butików i rezygnacji z udziału w wielu branżowych imprezach.

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy dumni z polskich marek i Projektantów. Zachwyca nas ich nieszablonowe myślenie, kroje, wzory oraz unikatowość
kolekcji. Nie możemy pozwolić na zmarnowanie tego talentu!

 

 

 

 

 

 

Do wsparcia polskiej mody i zakupów online zachęcają pomysłodawcy wydarzenia Overview, organizowanego cyklicznie w domu Handlowym MYSIA 3 w Warszawie. Impreza łączy Projektantów z całej Polski, udostępniając przestrzeń na pokaz kolekcji oraz zaprezentowanie twórczości strefie Showroom.

 

 

 

 

 

 

Pomimo tego, że trzecia edycja została przeniesiona na październik 2020, Overview postanowiło połączyć twórców już teraz. We wspólnym filmie artyści zachęcają do zakupów u polskich projektantów online. Do udziału w nim zaproszono m.in. Lidię Kalitę, Angelikę Józefczyk czy Ismenę Warszawską.

 

 

i tip hair extensions

 

 

long synthetic hair wigs

 

 

Warto wspierać rodzimych twórców mody. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie tu >>> https://youtu.be/O5EXn0SDX6Q

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie