Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

admin | czerwiec 4, 2018

15 marca w warszawskim Muzeum Etnograficznym  odbył się Pokaz Dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru 2018. Najzdolniejsi uczniowie  kierunku Projektowanie Ubioru zaprezentowali swoje dyplomowe kolekcje na wybiegu, a prace absolwentów kierunku Kostiumografia można było podziwiać na ekspozycji w sali obok.

 

Wśród 12. kolekcji dyplomowych , które otrzymały najwyższe oceny na roku, Partnerzy wydarzenia przyznali specjalne wyróżnienia i nagrody w formie staży i  publikacji w mediach. Tegoroczny Pokaz Dyplomowy był rekordowy pod względem przyznanych wyróżnień od zacnego grona Partnerów wydarzenia.

 

Młodzi, utalentowani ludzie z pasją do projektowania niosą ze sobą ogromne pokłady kreatywności oraz świeżości, która przy naszej pracy jest tak ważna. To była wielka przyjemność uczestniczyć w Pokazie Dyplomowym studentów MSKPU i zaprosić młodych twórców do współpracy z BIZUUZuzanna Wachowiak

 

 

Ten pokaz to dowód na to, że nasz trafiony program oraz wymagający wykładowcy są w stanie doprowadzić uczniów do tak wysokiego poziomu zaledwie w 2 lata. Nie potrzeba tutaj tytułów uczelni wyższych, ani wielu lat studiowania. Najlepsi, wyróżnieni finałem absolwenci MSKPU to świetny materiał na pracowników już tu i teraz! – Magdalena Płonka

 

Bank nagród rozbiła Urszula Kuzdak, z Kostiumografii, która otrzymała aż 7 wyróżnień za kostiumy do Procesu Franza Kafki oraz trafną charakteryzację głównego bohatera.

Wyróżnienia przyznali: Mariusz Przybylski, LPP S.A., Patrizia ARYTON, Fashion TV Magazine, White Mad, gość specjalny Alberto Campagnolo oraz reżyser Maciej Wojtyszko.

 

Tuż za Ulą Kuzdak była Pola Bogdańska, które otrzymała aż 5 wyróżnień za kolekcję Bad Habitants – od Macieja Zienia, Fashion Magazine, FashionBiznes.pl oraz Fashion Tv Magazine. Marka 4F zaprosiła projektantkę na 3-miesięczny staż.

 

Pełna lista wyróżnień:

LPP Monika Matysiak, Magda Klar, Urszula Kuzdak

5.10.15.  Agnieszka Tochimiuk, Maciej Fronc

 4F  Pola Bogdańska

PATRIZIA ARYTON Karolina Siarkowicz, Urszula Kuzdak

BIZUU  Agnieszka Tochimiuk

Maciej Zień Pola BogdańskaAgnieszka Tochimiuk

 Mariusz Przybylski Joanna Biedna, Maria Klar, Urszula Kuzdak

 Showroom.pl Karolina Siarkowicz

 Wearso Maria Klar, Joanna Biedna, Urszula Kuzdak

 

 

Nagrody dodatkowe:

Dalia Lingerie Alicja Chmielewska

SVOI Mysia 3  Agnieszka Trochimiuk

 

 

Dodatkowe wyróżnienia od Dyrekcji MSKPU, w postaci wyjazdu do partnerskiej uczelni IADE Creative University w Lizbonie otrzymali: Maria Klar, Pola Bogdańska, Alicja Chmielewska, Ula Kuzdak, Maciej Fronc oraz Magdalena Sobala.

Tego wieczoru przyznano również wyróżnienia specjalne od Alberto Campagnolo, wieloletniego managera marketingu centrali Georgio Armani. Otrzymali je: Kinga Szarłowska, Maciej Fronc i Urszula Kuzdak.

Reżyser Maciej Wojtyszko zaprosił do współpracy z Teatrem Polskim Urszulę Kuzdak, a Dr. Hab. Dziekan Scenografii ASP Paweł Dobrzycki wyróżnił kolekcję Alicji Chmielewskiej.

 

Prowadzący: Mateusz Szymkowiak

Reżyser: Waldek Szymkowiak

Partnerzy: Mokotowska Make up Academy i Berendowicz& Kublin

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie