PATRYCJA PLESIAK: pokaz kolekcji “WONDERS of IRELAND”

admin | wrzesień 11, 2020

Patrycja Plesiak-Fugiel od 10. lat zajmuje się projektowaniem mody. Ukończyła ASP w Łodzi z tytułem Magistra Sztuki. Jest laureatką międzynarodowych konkursów dla Projektantów (m.in. Textile Salon, zdobywczynią certyfikatu Slavy Zaitseva oraz Premio Internazionale Grandi Artisti Luigi Centra). W 2015 roku reprezentowała również Polskę na Expo w Mediolanie.

 

 

 

Oficjalnym patronem kolekcji “Wonders of Ireland” jest OFF PIOTRKOWSKA CENTER <<<

 

 

 

Projektantka, tworząc kolekcję, wracała myślami do miejsc, które w Irlandii zrobiły na niej największe wrażenie. Były to m.in. Giant Causeway, The Dark Hedges czy Clifs of Moher. Klimat i kolory, przywołujące myśli o celtyckich legendach i magii tamtych stron, widoczne są gołym okiem. Dzięki temu, po założeniu zaprezentowanych kreacji, staniecie się dosłownym odzwierciedleniem irlandzkich cudów natury. W kolekcji nie brakuje charakterystycznych elementów, takich jak kolorowe domki, zieleń, drzewa czy błękit oceanu. Kroje oraz materiały odzwierciedlają zmienną pogodę tego miejsca. Wietrzną, mokrą lecz niezwykle efektowną. Do tego dochodzą romantyczne zwiewności, połyskujące złote nitki, imitujące promyki słońca odbijające się od wody czy lejące tkaniny. Wszystkie projekty są autorskiego pomysłu Patrycji Plesiak, z kolei nadrukiem zajęła się firma Printo-Moda. Całą kolekcję kupicie (lub zamówicie na miarę) w atelier Patrycji Plesiak w OFF Piotrkowska Center.

 

 

 

Pokaz kolekcji “Wonders of Ireland” odbędzie się w najbliższą sobotę, 12. września, o godz. 20:00 podczas gali Miss Polonia Województwa Łódzkiego w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie