OUT OF THE BLUE, czyli festiwalowa moda od CUB w obiektywie FU-KU

admin | lipiec 30, 2018

Znacie to przeczucie, że wydarzy się coś dobrego? Tańce w promieniach słońca nad rzeką z pozytywnie wibrującą muzyką w tle i spontaniczny, nieplanowany rozwój wydarzeń…

 

 

 

Off Festival, Audioriver i Kraków Live Festival jeszcze przed nami, dlatego, żeby móc dać się ponieść Out of the blue, znienacka, bez szczegółowego harmonogramu, czas mądrze podejść do kompletowania wakacyjnej szafy.

 

 

Out of the blue, czyli moda przyjazna spontaniczności

Biorąc pod uwagę fakt, że większość festiwalowiczów stara się przenieść modę z kalifornijskiej Coachelli, na której temperatura sięga 30. stopni, na polskie warunki, warto zapakować do plecaka parkę, bluzę kangurkę i wygodną sukienkę.

 

 

 

Festiwalowym emocjom muszą towarzyszyć ubrania, które będą uzupełnieniem, a nie głównym punktem wieczoru. Warto zatem postawić na tyvek i ortalion – oba materiały są nieprzemakalne, dlatego na stylową kurtkę przeciwdeszczową nadadzą się idealnie. Ten pierwszy wyglądem przypomina papier, drugi z kolei przeżywa aktualnie drugą młodość.

 

 

 

 

Preferujecie proste rzeczy w podstawowych kolorach, takich jak czerń? Małe akcenty w postaci holograficznej wstawki lub breloka dodadzą całości oryginalnego stylu! Po każdym deszczu wychodzi słońce, więc warto wrzucić do plecaka coś w kolorze electric blue. W końcu wygodne dzianiny bawełniane sprawdzą się nie tylko podczas koncertowych tańców.

 

 

Festiwalowy look w polskim stylu

Zdarzyło Wam się, że w tej samej spódnicy spacerowałyście po plaży, a wieczorem śpiewałyście  ze znajomymi do ulubionych piosenek przy tańcach z gatunku silent disco? Bluza z holograficznymi dodatkami, przy wsparciu brokatowego makijażu, przeniesie Was w zupełnie inną, muzyczną czasoprzestrzeń – szczególnie wtedy, gdy jest już po festiwalu, a do następnego trzeba poczekać kolejne 365 dni…

 

 

Najnowsza kolekcja CUB Out of the blue jest już dostępna na https://cubclothes.com/ <<<

 

 

 

 

Foto: Linda Parys

Stylizacja: Katarzyna Sekścińska / make me.

Modelka: Karolina Łanowiecka

Makijaż: Paulina Sienia Sienkiewicz / Colorful Mad World

Grafika: Paweł Cegłowski

Tekst: Kasia Kwiecień / Fu-Ku.pl

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie