NOBO: torby, które pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz na co dzień

admin | luty 22, 2021

Aby zrozumieć fenomen pakownych toreb (XXL, worków bądź tych w wydaniu shopper) należy zwrócić uwagę na ich specyficzną konstrukcję. Duża kieszeń decyduje o uniwersalności – tylko wtedy w torebce zmieszczą się nie tylko klucze, chusteczki czy telefon, ale i drobne zakupy lub dokumenty w formacie A4. Dobra wiadomość jest taka, że na polskim rynku pojawiła się marka, która specjalizuje się w tego typu dodatkach…

 

 

 

 

Kolekcja torebek NOBO na sezon Wiosna/Lato 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakowna torebka sprawdzi się idealnie, jeżeli w swoich stylizacjach stawiacie na oryginalność. Pleciona struktura z wygodnymi do trzymania uszami. Absolutny faworyt w kolekcji NOBO SS 2021. Taki model uzupełni każdy minimalistyczny outfit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Worki NOBO w najnowszej kolekcji Wiosna/Lato 2021 kuszą nie tylko klasycznym łączeniem kolorystycznym, ale i fakturą. Przykładowo, model ze ścigaczem został dopełniony wyrazistym paskiem, dzięki czemu całość nabiera niebanalnego charakteru. Taki dodatek zdecydowanie wyróżni Waszą stylizację w tłumie.

 

 

 

 

 

 

 

Co sprawia, że torebka typu shopper jest tak wyjątkowa? Dzieje się to za sprawą charakterystycznego pociągłego kształtu oraz typu konstrukcji. Długie uszy zapewniające komfort użytkowania zarówno przez ramię, jak i w ręce oraz brak wewnętrznych przegród dający wrażenie przestrzenności i funkcjonalności – to jej cechy charakterystyczne.

 

 

 

 

Sprawdźcie inne warianty kolorystyczne torebek NOBO dostępne na leganza.pl <<<

 

 

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie