Modne Miejsce: Papaya Atelier

AnnaAmelia Filewicz | Grudzień 7, 2018

Papaya Atelier to adres dla kobiet, które kochają wszystko, co jest związane z modą i chcą to uczucie eksponować na co dzień. Jego siłą przebicia jest zespół ludzi, którzy doskonale wiedzą, do czego dążą. Tym “czymś” jest sukces oparty na zaufaniu, status rozpoznawalnej marki i najwyższa jakość ujęta w każdym oferowanym projekcie. “Skończyło się mleko, idę do sklepu” – jeżeli nawet w takiej sytuacji zastanawiacie się, co na siebie włożyć, BINGO! W tym świecie nie zginiecie.

 

 

 

 

Oryginalna sukienka potrafi obrócić świat do góry nogami – zgadzacie się? Papaya podkręca to stwierdzenie wyjątkowym podejściem do jej właścicielki. Bowiem ubranie powinno być (zawsze) ukoronowaniem osobowości.

 

 

 

 

Papaya to swoiste 2w1, gdzie 1 = oryginalne ubrania dostępne online, 2 = miejsce dla kobiet, które chcą wyglądać *WOW 24/7.

 

 

 

 

Wierzymy w piękne ubrania, kobiecość i radość, dlatego u nas wszytko jest proste. Lubimy to, co robimy, a robimy to, co kochamy!

 

 

 

Jeżeli preferujecie niebanalne ubrania, szukacie czegoś ciekawego i lubicie eksperymentować z trendami, zajrzyjcie do świata Papaya’i. Butik może pochwalić się prężnym rozwojem (jako start up niezwykle szybko rozwinął skrzydła). Jest skromnym miejscem, które skupia wymagające gusta. Nie uznaje produkcji masowej. Każdy produkt pakowany jest w piękne pudełko, z miłością GRATIS. Oferuje produkty, które podobają się samej załodze i które z wielką chęcią użytkuje.

 

 

 

 

 

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć. Plany? Za pięć lat chcielibyśmy być jednym z najbardziej rozpoznawalnych sklepów nie tylko w Polsce, ale i Europie, z własną linią produkcyjną oraz punktami stacjonarnymi…

 

 

 

 

 

Każdego dnia otrzymujemy setki pozytywnych wiadomości od klientek i bardzo cieszy nas to, że możemy robić dla nich coś naprawdę fajnego. Jesteśmy pewni, że piękna sukienka potrafi obrócić Twój świat i podkreślać WYJĄTKOWOŚĆ swojej właścicielki…

 

 

 

 

Do produkcji ubrań, które kupicie w Papaya, wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, wyprodukowane w Polsce, Hiszpanii oraz we Włoszech. Butik oferuje produkty klasy premium, dlatego jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego – dobrze zapamiętajcie ten adres. Najnowsze trendy w kolaboracji z elegancką klasyką i oryginalnym, miejscami wręcz ekskluzywnym podejściem do mody.

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie