Modne Miejsce: MAG STYL

AnnaAmelia Filewicz | październik 29, 2018

Oryginalne kolekcje takich marek premium, jak Marc Aurel, Blue Fire, Fracomina, Ice Play, Rosner, Oui czy Tuzzi na terenie Trójmiasta? Jest takie miejsce. MAG STYL to klimatyczny butik zlokalizowany w Gdyni-Orłowo, nieopodal Centrum Handlowego Klif. Oprócz stale wzbogacanej oferty może pochwalić się największym wyborem kolekcji Fashion z metką Sportalm. O początkach, inspiracjach i planach na przyszłość rozmawiamy z właścicielką sklepu, Magdaleną Sztachelską.

 

 

 

MAG STYL to idealne miejsce na zakup efektownych ubrań i dodatków z półki Premium. Skąd to umiłowanie do klasyki i prestiżu?

W zawiązku moimi licznymi służbowymi podróżami za granicę potrzebowałam ubrań, które nadawałyby się do samolotu, samochodu i spotkania biznesowe. Chodziło o to, aby ubiór był wygodny, ale jednocześnie elegancki. Musiał również wyróżniać mnie z tłumu, będąc przy tym na tyle uniwersalny, by po zmianie dodatków przeobrazić się w kreację wieczorową. Pokonując tysiące kilometrów natknęłam się na austriacką firmę Sportalm, która proponowała odzież niebanalną, w stylu smart casual. Po kilku wizytach u naszych partnerów biznesowych, ubrana w projekty z metką tej marki, obsypywana pytaniami z gatunku “Gdzie kupiłaś taką fajną bluzkę?”, “Ale piękne spodnie!” i rozmowach, głównie z kobietami, o problemach związanych z nabywaniem uniwersalnej, ale jednocześnie niebanalnej odzieży, postanowiłam otworzyć sklep z ofertą Sportalm. Od razu wiedziałam, że musi to być miejsce eleganckie i stylowe, więc lokal w Centrum Handlowym odpada. U mnie ma panować spokój i miła atmosfera na odpowiednio zaprojektowanej powierzchni. Wszystko po to, aby wyeksponować towar w umiejętny i specyficzny sposób. Dzięki temu moje klientki mogą swobodnie przymierzyć upatrzone modele.

 

 

 

Marka Sportalm, oprócz eleganckich modeli biznesowych, proponuje również typowo zimową odzież na stok. Jednak MAG STYL nie zmierza aktualnie w tym kierunku. W naszym butiku można także trafić na kolekcję innych renomowanych producentów, na czele z Marc Aurel, Tuzzi, Oui, Fuego czy Rosner… – Magdalena Sztachelska

 

 

Gdybyśmy miały scharakteryzować kobietę, która robi zakupy w MAG STYL

Na pewno nowoczesna, niebojąca się wyróżnić z tłumu odzianego w ubrania ze sklepów sieciowych. To kobieta błyskotliwa i niebanalna – jak nasze kolekcje. Bardzo często to po prostu Kobieta Sukcesu.

 

 

W czym tkwi siła przebicia tego miejsca?

Naszą siłą przebicia jest zgrany zespół Pań, które w umiejętny sposób potrafią doradzić klientce odpowiedni zestaw odzieży. To także klimat sklepu, którego nie znajdzie się w żadnym Centrum Handlowym tylko w osobnym lokalu, gdzie można spokojnie pooglądać kolekcje, przymierzyć upatrzone modele, a jednocześnie zrelaksować się przy fliżance aromatycznej kawy.

 

 

Co można uznać za Wasz największy sukces?

Największym sukcesem jest grono stałych, zadowolonych klientek, które wracają do nas nie tylko na kolejne zakupy, ale również po to, aby porozmawiać na różne tematy.

 

 

Wyobraźmy sobie MAG STYL za kolejne 5 lat. Czy są już konkretne założenia?

Mam nadzieję, że za 5 lat będziemy działać prężnie i w dalszym ciągu poszerzać ofertę zgodnie z propozycjami stałych klientek. Cały czas poszukujemy marek, które są spójne z naszą wizją, czyli wizerunkiem kobiety eleganckiej i stylowej.

 

 

Oprócz butiku stacjonarnego MAG STYL prowadzi sprzedaż wysyłkową. Zamówienia można składać telefonicznie: 507 025 005 lub bezpośrednio przez stronę internetową. Cały proces jest prosty i przejrzysty z zachowaniem bezpieczeństwa wykonywanych transakcji.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie