Modne Miejsce: EGOIST-A-PORTER

AnnaAmelia Filewicz | marzec 13, 2019

EGOIST-A-PORTER to jeden z najlepszych butików z luksusowym asortymentem we Wrocławiu. Miejsce stworzone z myślą o osobach chcących wyróżniać się z tłumu i poprzez modę wyrażać swoją wyjątkowość. Odnajdziecie tu inspiracje sprzed lat – rzeczy od największych sław modowego teatru, który dociera do każdego widza na ziemi…

 

 

 

 

EGOIST-A-PORTER wypełniają ubrania, buty i dodatki od takich modowych gigantów, jak Dior czy Chanel. Macie ochotę na przygodę ze stylem z górnej półki? Jeżeli tak, w butiku przy ul. Św. Antoniego we Wrocławiu odkryjecie pojedyncze sztuki z najbardziej pożądanych kolekcji, na które w Polsce nie jest wcale tak łatwo trafić.

 

 

 

Kiedy byłam mała, podkradłam mamie Chanel No 5. Cóż to była za radość płynąca z posiadania tej małej buteleczki! I choć do zapachu dojrzałam dopiero w okolicy 40-tki, byłam dumna z mojej zdobyczy. To była przecież luksusowa marka! – Małgorzata Cetera, właścicielka EGOIST-A-PORTER

 

 

 

Pomysłodawczynią i właścicielką EGOIST-A-PORTER jest Małgosia Cetera, która zaprasza Was na przygodę z modą. Butik otworzyła 5 lat temu i dziś wie, że jest bliski wielu ludziom. W tym miejscu spotyka się dla złapania oddechu po ciężkim dniu oraz odnalezienia swojego stylu.

 

 

 

 

Jako socjolog i pasjonatka mody pomogę Wam poczuć ten rodzaj sztuki. Poprzez to, co dla Was mam. A posiadam same perełki!

 

 

 

 

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego sukienki, perfumy, buty i torebki od znanych i cenionych projektantów są tak pożądane? Odpowiedź jest prosta – to nie jest zwykłe krawiectwo. Najwybitniejsi kreatorzy mody są artystami. A strój definiuje człowieka, dlatego jest nieodłącznym elementem codzienności.

 

 

 

 

Moda i styl to nie tylko to, co jest widoczne na zewnątrz, ale również sposób wyrażania duszy i osobowości. Czy jest tu ktoś, kto nie lubi oglądać kolorowych zdjęć z magazynów o modzie czy pięknych kreacji z wybiegów?

 

 

 

 

Obstawiam, że większość z nas to uwielbia, choć traktuje jako inny świat. Wszędzie bowiem słyszymy o dress codach, o tym, co powinniśmy w danym miejscu nosić, a czego nie. Firmy szkoleniowe i stylistki wyniosły te tematy do rangi niezbędnej wiedzy, by być zawsze i wszędzie na czasie i trafiać w gusta rozmówców czy pracodawców. Rozpowszechniła się wszechobecna krytyka ubioru, doskonale widoczna w mediach, ale również nieobca pracownikom dużych firm i korporacji. Tymczasem, każdy z nas marzy o wolności. W tym również o wolności ubioru. Dlaczego tzw. “kostium” stał się synonimem zdania: “jestem bardzo poważnym pracownikiem bardzo poważnej firmy”? Bo to stereotyp. Dzisiaj spodnie na kant łączymy z trampkami, żeby dać wyraz swobodzie, podkreślając przy tym swoje kompetencje. Jeżeli człowiek lubi swój wygląd, lubi siebie. Wtedy oddycha swobodniej i zdecydowanie lepiej odnajduje się w codzienności. Chcemy być w miejscach, gdzie praca i pasja będą w symbiozie. Ubierzmy się zatem zgodnie z nastrojem i róbmy swoje! Filozofia stylu to nic innego jak wspaniała mieszanka ludzkiego działania, wyglądu, poglądów, marzeń, dążeń i emocji…

 

 

 

EGOIST-A-PORTER

Ul. Św. Antoniego 26,
50-073 Wrocław

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie