Modne Miejsce: di Trevi boutique

AnnaAmelia Filewicz | marzec 3, 2018

Buty to tylko jedna z wielu rzeczy, za które uwielbiamy słoneczną Italię. Okazuje się, że nie stanowimy w tej kwestii wyjątku, bo to właśnie miłość i pasja do Włoch zainspirowała właścicieli di Trevi boutique do stworzenia miejsca równie magicznego, co nawiązująca do jego nazwy rzymska fontanna. Wyobraźcie sobie zmysłowe połączenie klimatycznego Rzymu z modowym szykiem Mediolanu zlokalizowane w samym sercu Warszawy…

 

Właściciele di Trevi boutique, podczas wypraw do Włoch, sami wybierają konkretne modele butów o najwyższej jakości i perfekcji wykonania, zawsze zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu każda para jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystko po to, aby podarować Wam kawałek Italii na wyłączność. W asortymencie znajdziecie torebki oraz zarówno damskie, jak i męskie obuwie od najbardziej prestiżowych włoskich marek, znanych i docenianych na całym świecie, a do 2012 roku niedostępnych na polskim rynku. Mowa o Loriblu i Ballin.

 

Loriblu tworzy buty, które zagrają główną rolę w każdej stylizacji!

Doskonałość Made in Italy

 

Loriblu to wyjątkowa marka oferująca wszystko to, co doskonałe i najlepsze z wiekowej tradycji włoskiego przemysłu obuwniczego. Jej kolekcje to swoista mieszanka ​tradycji rzemieślniczych, nowoczesnego podejścia do projektowania i oryginalnego designu. W ten oto sposób powstała luksusowa linia butów dla kobiet i mężczyzn wykonanych z najwyższej jakości materiałów i należytą starannością. Od ozdobionych kamieniami sandałów, przez eleganckie czółenka, po skórzane sneakersy – każda para wyraża niepowtarzalny charakter marki.

 

Sztuka uwodzenia

 

Uwodzenie to gra, do której zaprasza Was drugi włoski producent dostępny w di Trevi boutiqueBallin. Zasady są proste: żywe kolory, zmysłowe linie i czarujący efekt glamourBallin to obuwie dedykowane kobietom o olśniewającej osobowości i subtelnym poczuciu humoru. Od blisko siedemdziesięciu lat rozświetla ich każdy krok, łącząc kreatywność z pasją do rzemiosła i technologii. Dzięki wieloletnim badaniom materiałów, linii i wzorów produkty Ballin stały się czymś więcej niż tylko butami. Stanowią obiekt pożądania kobiet pragnących odnaleźć w swoich szafach małe weneckie dzieła sztuki.​..

 

 

Ballin to obuwie dedykowane kobietom o olśniewającej osobowości i subtelnym poczuciu humoru…

 

Teraz i Wy możecie wpleść odrobinę włoskiego klimatu do swojej garderoby. Wystarczy, że wpadniecie do absolutnie nietuzinkowego miejsca przy ul. Pięknej 11A w Warszawie lub odwiedzicie sklep online

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie