Modne Miejsce: Butik MOU

AnnaAmelia Filewicz | grudzień 2, 2019

human hair half wigs

Butik MOU przy ul. Żelaznej 31 w Warszawie to idealne miejsce dla koneserek unikalnych ubrań, dodatków i zakupów w wyjątkowej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy. Skąd to umiłowanie do mody i ludzi? Rozmawiamy z Katarzyną Kustosz – pomysłodawczynią świata MOU i doświadczoną stylistką.

 

 

 

https://www.clotstudio.com/

 

 

Butik MOU stworzyłam z miłości do mody i ludzi. Wcześnie odkryłam, jak wielki wpływ ma na nas styl w jakim się nosimy. Jak może on nam pomóc lub przeszkodzić w osiąganiu celów. Moda była zawsze moją pasją, lubiłam się nią bawić i eksperymentować, co przełożyło się na pracę. W MOU dzielę się swoją wiedzą, pomagam wydobyć z ludzi piękno, które noszą w sobie. Każdego traktuję indywidualnie, pomagam wybrać fasony czy wzory podkreślające atuty sylwetki. Kolekcje wybieram spośród polskich producentów, stawiam na najwyższą jakość tkanin i modne, ponadczasowe kroje – Kasia Kustosz, właścicielka MOU Butik

 

 

 

 

Wyjątkowość butiku MOU polega na tym, że jest to miejsce dostępne dla każdego. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30-18:30 oraz w soboty od 10:30 do 14:30. Ofertę dostosowuje do potrzeb i możliwości finansowych swoich klientek, bardzo często noszących rozmiar 44+, dlatego pod tym adresem szyje się również ubrania na miarę.

 

 

 

 

Pracuję z kobietami otwartymi, często po zawirowaniach życiowych. Szukających zmian, uczących się kochać siebie na nowo. Zmiany w życiu często prowadzą do otwarcia się na siebie, dlatego bardzo lubię ten etap w życiu moich klientek. Uwielbiam patrzeć jak się zmieniają, jak otwierają na siebie i innych ludzi. Cudownie obserwować kiedy ubrania rozpalają błysk w oku!

 

 

 

 

Polki stały się odważniejsze. Są chętne na zmiany wizerunku i generalną metamorfozę. Jednak usługa profesjonalnej stylizacji wciąż kojarzy się z czymś ekskluzywnym (czyt. kosztownym). Butik MOU wychodzi temu naprzeciw. Na Żelazną 31 w Warszawie (wejście od ul. Twardej 56) możecie przyjść codziennie – zarówno po poradę, jak i luźną pogawędkę o aktualnych trendach w modzie.

 

 

 

 

Moim największym sukcesem jest każdy kolejny uśmiechnięty i zadowolony z siebie klient. Jestem szczęściarą, bo przeważnie zdarza się to kilka razy w tygodniu. Właśnie za to kocham tę pracę!

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie