Modne Miejsce: Babskie Miejsce

AnnaAmelia Filewicz | wrzesień 24, 2018

Babskie Miejsce to butik, który zrodził się 4 lata temu – z potrzeby marzeń. W salonie zlokalizowanym w Galerii Młyńskiej królują odzież, obuwie i dodatki dla kobiet stawiających na oryginalność, wygodę oraz klasykę “z pazurem”. Wszystko zgodne z aktualnymi trendami i w różnych rozmiarach (z plus size włącznie).

 

 

 

Od czasów licealnych i studyjnych sprzedawałam ubrania. Żyłkę handlową naciągnęłam na wędkę od mamy, która przez lata była prężną bizneswomen. Od zawsze uwielbiałam kontakt z ludźmi, rozmowy, zgłębianie ludzkiej pasji. Dlatego zaczęłam pracę jako dziennikarka. Przez ciekawość świata… – Kamilla Bourguois, zarządzająca Babskim Miejscem

 

 

Na równi z pasją było marzenie o butiku, który miał docelowo skupiać kobiety, pragnące czegoś więcej niż tylko zakupu odzieży. Klimat, doradztwo i swoista terapia śmiechem to główne składowe Babskiego Miejsca.

 

 

Pomagamy bezinteresownie potrzebującym. Głośno i w ciszy, w zależności od potrzeb. Kobiety, które robią u nas zakupy są żądne nowości, poszukują swojego stylu. Niewątpliwym sukcesem mojego butiku jest to, że mimo niechcianych trudności nadal się rozwija. Noce, jakie spędziłam na poszukiwaniu pomysłów i uronione łezki niesprawiedliwości dały owoc. Jesteśmy nadal, wyjątkowi i oryginalni!

 

 

Do Babskiego Miejsca przyjeżdżają Klienci z daleka. Sklep prowadzi sprzedaż internetową, prężnie działa także na kanałach w social media i rozwija projekt franczyzy. Pierwszy punkt powstał w Mosinie – zarządza nim Agnieszka, kobieta o zaraźliwej energii.

 

 

W życiu trzeba robić to, w czym się jest dobrym i to, co los nam daje. Przede wszystkim, działać z sercem, z oddaniem i sprawnie. Wtedy owoce najlepiej smakują. Otworzył się nowy kanał porozumiewania w naszej niwie, oczyściło się wszystko, bo ważne jest to, z kim się współpracuje. Dziękujemy wszystkim, którzy rozsądnie podeszli do tego tematu. Idziemy dalej, z dobrą energią. Zapraszamy do współpracy osoby chętne, by prowadzić naszą franczyzę. Jest duży potencjał… – Kamilla Bourguois

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie