“MODA W POLSCE”: prenumerata prestiżowego kwartalnika

admin | maj 12, 2020


“Moda w Polsce” to nowy kwartalnik o tematyce biznesowo-lifestylowej dedykowany branży mody. Jeżeli chcecie być na bieżąco w tym temacie, nie zwlekajcie i już dziś zamówcie roczną prenumeratę magazynu w okazjonalnej cenie 39 zł!

 

 

Siłą przebicia “Mody w Polsce” jest szeroki zakres tematyczny i kontekst, w którym opisuje i analizuje polską modę. W stałych działach magazynu, takich jak Trendy, Serwis z życia branży, Targi, Handel, Polska marka, Rynki zagraniczne i Przemysłowe nowości znajdziecie rzetelne informacje przygotowane przez profesjonalnych dziennikarzy – znawców branży i tematu.

W każdym numerze kwartalnika można trafić na wywiady z osobowościami polskiego i światowego biznesu, a także newsy z rodzimego i zagranicznego rynku. “Moda w Polsce” promuje zarówno młode, jak i dobrze znane talenty, które mają faktyczny wpływ na rozwój tej branży w kraju. Do tego dochodzi tematyka szkoleniowa dotycząca technik oraz metod wzmacniających i rozwijających sektor biznesowy w Polsce.

 

 

Naszą misją jest umacnianie wizerunku znanych marek polskich i zagranicznych, a także wspieranie tych dopiero debiutujących. Stawiamy na wiedzę i świadomy rozwój. Propagujemy rzetelny biznes i kariery, które realnie i konsekwentnie umacniają pozycję mody w Polsce.

 

W cenie 39 zł otrzymacie roczną subskrypcję i dostęp do czasopisma – zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej >>> [email protected]

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie