Marka Tygodnia: YES

admin | październik 3, 2019

Markę YES od ponad 30. lat fascynuje poszukiwanie ideału piękna. Potrafi go odnajdywać, czego dowodem są niepowtarzalne kolekcje biżuterii stworzonej przez zespół stylistów oraz współpracujących z nimi projektantów. Efekt? Szeroki wybór oryginalnych ozdób, w intrygujący sposób nawiązujących do najmodniejszych trendów. Ich autorom, od momentu powstania pomysłu, aż do jego realizacji, przyświeca jeden cel – “by niewyrażone pragnienia znajdowały swój kształt w pięknie biżuterii”…

 

 

 

 

Historia YES sięga początków lat 80.. Właśnie wtedy narodził się niewielki, ale prężnie rozwijający się projekt jubilerski, będący zalążkiem jednej z największych rodzimych sieci sklepów w tej branży. Flagowy salon został otwarty w Poznaniu w 1993 roku, a niespełna 3 lata później wystartowała pierwsza duża kampania reklamowa. W 1996 roku z inicjatywy YES powstała wyjątkowa poznańska Galeria, skupiająca najciekawsze dokonania polskich i zagranicznych rzemieślników specjalizujących się w biżuterii artystycznej. Dziś, opiekę nad tym miejscem sprawuje Magda Kwiatkiewicz – współwłaścicielka marki. Do tej pory odbyło się w nim blisko 100 wystaw, m.in. we współpracy z Muzeum Narodowym.

 

 

 

W 2008 roku YES jako pierwszy producent w branży wprowadził na polski rynek tzw. charmsy, czyli bransoletki, które można samodzielnie projektować dzięki zawieszkom w przeróżnych formach, kolorach i kształtach. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a charmsy do dziś cieszą się ogromną popularnością.

 

 

 

Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, YES wytycza nowe kierunki w modzie. Współpracując z zaproszonymi artystami, stylistami i projektantami, nieustannie podejmuje ryzyko estetycznych eksperymentów, dlatego niezależnie od sezonu i obowiązujących trendów biżuteria sygnowana polską marką trafia w gusta najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

Wszystkie kolekcje biżuterii dostępne są w sklepach jubilerskich YES oraz na oficjalnej stronie internetowej. Zajrzyjcie koniecznie, o ile posiadanie pięknej biżuterii działa na Was inspirująco…

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie