Marka Tygodnia: y o u.

AnnaAmelia Filewicz | maj 19, 2020

y o u. to marka stworzona z miłości do ubrań i pasji do mody. W tych ciuchach poczujecie się dobrze, będziecie chętnie wracać do sklepu i ufać mu niczym najlepszej przyjaciółce. Bez względu na to, czy na horyzoncie jest impreza, randka czy oglądanie Seksu w wielkim mieście (z winem) na kanapie…

 

 

 

 

 

 

Pomysł na stworzenie marki powstał już jakiś czas temu. Zawsze same lubiłyśmy się ciekawie ubrać, starając się robić to w zgodzie nie tylko z własnym gustem, ale też na bieżąco śledząc nowe trendy w modzie i testując je na sobie.

 

 

 

Właśnie w taki sposób powstało y o u.. Z zamiłowania do ubrań i chęci eksperymentowania z nimi. Dziewczyny, wiedząc na ten temat coraz więcej i czując się w nim coraz pewniej, postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami.

 

 

 

 

 

Myślę, że tworzone przez nas kolekcje przypadną do gustu niejednej Kobiecie. Urozmaicą jej garderobę, pomogą czuć się pewnie i sexy. Proponowane przez naszą markę ubrania są nie tylko ciekawe i oryginalne, ale także uniwersalne. Za ich sprawą dodacie do swoich szaf ubrania, które posłużą przez lata!

 

 

 

 

 

W modzie faktycznie było już wiele i wydawać by się mogło, że mało co może człowieka zaskoczyć. Naszą ideą jest przede wszystkim pokazywanie ubrań w połączeniach i stylizacjach, które są ciekawe i nieco inne niż te oferowane przez pozostałe marki. Proponujemy niebanalne zestawienia, nadajemy charakteru, na pierwszy rzut oka, zwykłym i nudnym stylizacjom. Rozchodzi się o ciekawe kombinacje, zabawę fakturą i kolorami. Doradzamy, co z czym łączyć – np. jak nosić romantyczne sukienki do Martensów, a długie swetry zamiast sukienki. Bawimy się modą (za niewielkie pieniądze) i pokazujemy, że nie trzeba dużo, żeby dobrze wyglądać i czuć się kobieco.

 

 

 

 

Kobieta y o u. jest pewna siebie, przebojowa, sięga w życiu po to, na co ma ochotę. Lubi bawić się modą, jest w tym odważna, czerpie z niej możliwie WSZYSTKO, inspiruje się nią, ale zostawia dla siebie tylko to, co pasuje do jej stylu życia i wizerunku. Lubi wygodę i to, co nieoczywiste. Wybiera niecodzienne połączenia, a romantyczne sukienki nosi na “rockowo”. Kobieta y o u. lubi też kusić i uwodzić, a ubranie jest jakby jej narzędziem. Unika sieciówek, bo lubi mieć w szafie coś innego niż wszyscy. Lubi się także wyróżniać, jednocześnie za to nie przepłacając. Idzie do przodu, korzysta z życia, a przy okazji jest po prostu dobrze ubrana!

 

 

 

 

Naszą największą siłą są zadowolone Klientki, które powracają! To nas najbardziej cieszy i motywuje do dalszego działania. Nie ma nic przyjemniejszego, niż poczucie, że ktoś Ci zaufał i z chęcią robi to ponownie.

 

 

 

y o u. skupia się na rozbudowywaniu marki i powiększaniu asortymentu. Chce dotrzeć do jak największej rzeszy kobiet, przekonać je do siebie, by zagościć w ich szafach na dłużej (<3).

 

 

 

 

Podejmujemy się działań, które będą zgodne z postulatami ochrony środowiska. Biznes odzieżowy nie należy do najbardziej ekologicznych, ale nie należy stawiać na nim krzyżyka, gdyż możliwym jest prowadzenie go w sposób zrównoważony. Produkty, jakie można u nas kupić, są w dużej części szyte w Polsce lub Europie. Dodatkowo, staramy się wybierać materiały i składy (tak, nie tylko naturalne), ale z ogromnym naciskiem na to, by ich produkcja była jak najmniej inwazyjna dla środowiska. Dlatego podjęłyśmy stałą współpracę z Fundacją Fabryka Tlenu, która zajmuje się m.in. zalesianiem i tworzeniem terenów zielonych w całej Polsce. Symboliczna złotówka z każdej kupionej w naszym sklepie rzeczy zostaje przekazana na wsparcie jej działań! A jedna złotówka to nawet jedna sadzonka drzewka…

 

 

 

Spragnione inspiracji? Zajrzyjcie po nie do świata y o u. <<<

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie