Marka Tygodnia: Under Armour

AnnaAmelia Filewicz | listopad 27, 2020

Żegnajcie bawełniane koszulki o nieokreślonym kolorze i wyciągniętym kształcie! To już przeżytek, podobnie jak myślenie o aktywności fizycznej wyłącznie w kategorii spalania tkanki tłuszczowej. Dziś, trening jest stylem życia, którego demonstrację stanowi właściwy ubiór i odpowiednio dobrane akcesoria. Pytanie, co znaczy “właściwy”? Odpowiedzią jest marka Under Armour.

 

 

 

 

 

 

Under Armour w niezwykłym tempie podbija światowy rynek technicznej odzieży sportowej. Celem marki jest zapewnienie maksimum komfortu przy ekstremalnym wysiłku, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i inteligentnie przemyślanym krojom.

 

 

 

 

Under Armour od ponad 20. lat utrzymuje wysoką pozycję w świecie sportu dzięki koncepcji idealnego t-shirta treningowego – szybkoschnącego, dopasowanego, będącego skuteczną alternatywą dla bawełnianych koszulek. Marka opracowała technologię Threadborne opartą na opatentowanej metodzie łączenia przędzy z mikro włóknami. Dzięki temu tkaniny są miękkie i trwalsze, o maksymalnie spotęgowanym stopniu schnięcia i oddychalności (bez wspomagania spandexu czyli popularnego elastanu).

 

 

 

 

Model wodoodpornych butów UA Charged Reactor Run to wysoko zaawansowane obuwie przeznaczone do biegania po twardym terenie. Specjalnie zaprojektowana cholewka, z wykorzystaniem technologii Coldgear Reactor, utrzymuje idealną temperaturę ciała niezależnie od warunków atmosferycznych. Produkt wyposażony został również w tzw. poduszki grzewcze w kształcie sześciokątów, które magazynują ciepło.

 

 

 

 

 

Under Armour – to make athlets better!

 

 

Under Armour koncentruje się na technologii Threadborne, bazującej na niezwykłych materiałach oraz laserowych cięciach gwarantujących pełen komfort użytkowania oraz świetną prezencję. W trosce o sportowców, marka zadbała również o precyzyjne wykończenia oraz dodatkową wentylację w strategicznych miejscach.

 

 

 

Halo Hair Extensions

 

Wyróżnikami wszystkich kolekcji Under Armour są:

 

-> świetny design

-> szczelna estetyka

-> świadomie dobrana paleta kolorów, mocno nawiązująca do światowych wybiegów oraz technologia Breathelux

 

 

 

 

Na uwagę zasługuje również kolekcja biegowa Under Armour oparta na technologii Hovr. Na jej bazie powstały 2 modele butów: Phantom dedykowany osobom, dla których prezencja jest kluczowa oraz Sonic – zupełnie wyjątkowy projekt zarówno pod kątem wyglądu, jakości wykonania, jak również komfortu użytkowania.

 

 

 

 

 

Pełną ofertę Under Armour znajdziecie w tych sklepach <<<

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie