Marka Tygodnia: Under Armour

AnnaAmelia Filewicz | Styczeń 29, 2018

UnderArmour

Żegnajcie bawełniane koszulki o nieokreślonym kolorze i wyciągniętym kształcie! To już przeżytek, podobnie jak myślenie o aktywności fizycznej wyłącznie w kategorii spalania tkanki tłuszczowej. Dziś trening jest stylem życia, którego demonstrację stanowi właściwy ubiór i odpowiednio dobrane akcesoria. Pytanie, co znaczy “właściwy”? Odpowiedzią jest marka Under Armour.

 

UnderArmour

Under Armour w niezwykłym tempie podbija światowy rynek technicznej odzieży sportowej. Celem marki jest zapewnienie maksimum komfortu przy ekstremalnym wysiłku, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i inteligentnie przemyślanym krojom.

 

UnderArmour

Under Armour od ponad 20. lat utrzymuje wysoką pozycję w świecie sportu dzięki koncepcji idealnego t-shirta treningowego – szybkoschnącego, dopasowanego, będącego skuteczną alternatywą dla bawełnianych koszulek. Marka opracowałam technologię Threadborne opartą na opatentowanej metodzie łączenia przędzy z mikro włóknami. Dzięki temu tkaniny są miękkie i trwalsze, o maksymalnie spotęgowanym stopniu schnięcia i oddychalności (bez wspomagania spandexu czyli popularnego elastanu).

 

UnderArmour

Najnowszy model wodoodpornych butów UA Charged Reactor Run to wysoko zaawansowane obuwie przeznaczone do biegania po twardym terenie. Specjalnie zaprojektowana cholewka z wykorzystaniem technologii Coldgear Reactor utrzymuje idealną temperaturę ciała niezależnie od warunków atmosferycznych. Produkt wyposażony został również w tzw. poduszki grzewcze w kształcie sześciokątów, które magazynują ciepło.

 

UnderArmour

 

Under Armour – to make athlets better

W sezonie Wiosna/Lato 2018 Under Armour koncentruje się przede wszystkim na technologii Threadborne. W oparciu o nią powstała kolekcja Vanish bazująca na niezwykłych materiałach oraz laserowych cięciach gwarantujących pełen komfort użytkowania oraz świetną prezencję. W trosce o sportowców marka zadbała również o precyzyjne wykończenia oraz dodatkową wentylację w strategicznych miejscach.

 

UnderArmour

Wyróżnikami kolekcji Vanish są: świetny design czerpiący ze świata mody, szczelna estetyka, świadomie dobrana paleta kolorów mocno nawiązująca do światowych wybiegów oraz technologia Breathelux.

 

UnderArmour

Na uwagę zasługuje również najnowsza kolekcja biegowa Under Armour oparta na technologii Hovr. Na jej bazie powstały 2 modele butów: Phantom dedykowany osobom, dla których prezencja jest kluczowa oraz Sonic – zupełnie wyjątkowy projekt zarówno pod kątem wyglądu, jakości wykonania, jak również komfortu użytkowania.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie