Marka Tygodnia: TRIPLÉS

AnnaAmelia Filewicz | czerwiec 24, 2019

TRIPLÉS jest marką, która specjalizuje się w niewymuszonych, lecz odważnych w formie ubraniach dla kobiet, dla których polot i fantazja to składowe dnia. Co nowa polska metka wnosi na polski rynek? Rozmawiamy z Olą, jedną z trzech sióstr – założycielek.

 

 

 

 

 

 

TRIPLÉS wyznaj zasadę less is more. Dziewczyny stawiają na unikalne materiały, których wartość przekracza próg “ekonomiczny”, dlatego asortyment jest okrojony. Mimo tego, do regularnej kolekcji stałe dochodzi coś nowego. Wniosek nasuwa się sam – jeżeli chcecie zaprosić do swojej szafy jedną porządną sukienkę, która zostanie w niej na lata, to dobry adres.

 

 

 

 

Fajnie, że zaczynamy jako społeczeństwo patrzeć w takim kierunku, o jakim mówimy powyżej. Szczególnie przy ostatnich gorących tematach przerażającego “konsumpcjonizmu” i ciągłym powielaniu tych samych projektów. Nasze klientki, podobnie zresztą jak my same, dobrze wiedzą, jakie są ich rzeczywiste potrzeby. Dlatego świadomie i na przekór chcemy ograniczyć możliwość tworzenia nowych potrzeb, poprzez (właśnie!) przywiązywanie tak dużej wagi do jakości ubrań – TRIPLÉS

 

 

 

 

Kobieta TRIPLÉS ma klasę i pobudza ludzkie spojrzenia do wyobraźni. Nie odsłania wszystkiego. Jest świadoma własnej kobiecości, podkreślając to w delikatny, wręcz paryski sposób.

 

 

 

 

TRIPLÉS = całkowicie polska produkcja. Jesteśmy z tego dumne!

 

 

 

Marzeniem sióstr TRIPLÉS jest to, by każda ubrana przez nie kobieta czuła się piękna niezależnie od rozmiaru. Dlatego są wierne wysokiej klasie gatunkowej stosowanych materiałów. Wszystko po to, byście “oddychały w jakości”…

 

Ubrania TRIPLÉS kupicie w oficjalnym sklepie internetowym >>> www.triplesofficial.pl

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie