Marka Tygodnia: TENARO

AnnaAmelia Filewicz | Czerwiec 22, 2020

TENARO to rodzinna pracownia torebek z siedzibą w Lublinie. Powstają w niej unikatowe torebki, plecaki, saszetki i portfele. Wszystko jest wytworem rąk – od projektu, przez wycinanie wzorników i detali w skórze, na szyciu i wykańczaniu wyrobów kończąc. Do tego dochodzi możliwość personalizacji i przerabiania gotowej galanterii. Pakiet usług w kameralnym wydaniu. Poznajcie się!

 

 

 

 

 

Nazwa TENARO pochodzi od imion założycieli. Tetiana organizuje pracę firmy, księgowość i inne sprawy związane z działalnością gospodarczą. Pomaga też przy produkcji, zapewniając wsparcie merytoryczne, jak i emocjonalne. Natalia jest projektantką i realizatorką wszystkich zamówień. Skończyła studia na specjalizacji Produkcja wyrobów skórzanych. Od początku tworzyła rzeczy dla siebie i bliskich. Z czasem pojawił się pomysł na założenie własnej działalności.

 

 

Pasja Natalii stała się jej pracą. Pracą, która przynosi zadowolenie i frajdę, że można zrobić coś pięknego i użytecznego zarazem! – Tetiana Mohyl

 

 

Trzecią osobą jest Robert – “mózg” firmy, sprawujący kontrolę nad jakością i zaopatrywaniem jej w niezbędne materiały.

 

 

 

 

Od samego początku wykorzystujemy materiały naturalne, takie jak skóry z polskich garbarni czy tkaniny bawełniane do podszewek. Warto zaznaczyć, że europejskie garbarnie muszą spełniać szereg wymogów dotyczących ochrony środowiska, co jest gwarancją ekologiczności skór i ich wysokiej jakości. Resztki włókien nie są wyrzucane tylko zyskują drugie życie w postaci mini portmonetek czy ozdób. Niektóre produkty zdobimy ręcznym haftem z wykorzystaniem naturalnych nici bawełnianych oraz tkanin z lnu.

 

 

 

Jedynymi nieekologicznymi materiałami, które stosuje się w pracowni TENARO, są kleje (kauczukowy, czyli pochodzenia naturalnego), niektóre nici (syntetyczne – bo powinny być cienkie ale mocne) oraz metalowe okucia (np. nóżki do torebek czy zapięcia).

 

 

Staramy się, aby takich materiałów było jak najmniej, dlatego większość naszych wyrobów jest utrzymana w niezwykle minimalistycznym stylu…

 

 

 

 

 

Inspirują nas pozytywni, uśmiechnięci i energiczni ludzie. A największą radość daje poczucie, że dajemy im produkty przynoszące satysfakcję. Szczególnie, kiedy realizujemy zamówienia “specjalne” (czyt. z usługą personalizacji). Dzięki temu nie znika chęć do działania, bo każdego dnia wstajesz rano ze świadomością, że stworzysz nową, niezbędną komuś, a zarazem niepowtarzalną rzecz!

 

 

Jak zamówić wymarzoną torebkę w TENARO?

 

Skontaktujcie się z pracownią telefonicznie (660 300 381) bądź drogą mailową ([email protected]) i przedstawcie swój pomysł na produkt. W drugiej kolejności otrzymacie wstępny rysunek projektu z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, takich jak lokalizacja kieszeni, miejsc przyszyć czy ozdób. Po Waszej akceptacji nastąpi wykonanie wzorników (na tym etapie będziecie mogli nanieść na projekt wszelkie korekty). Ostatnia faza to wykonanie i perfekcyjne wykończenie torby, byście mogli cieszyć się możliwie idealnym dodatkiem przez długie lata!

 

 

 

 

Gotowe modele torebek, portfeli i plecaków TENARO można zobaczyć na stronie tenaro.eu <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie