Marka Tygodnia: REVEAL. Handmade stories

AnnaAmelia Filewicz | lipiec 20, 2020

REVEAL. Handmade stories to kameralna polska marka specjalizująca się w dopracowanych akcesoriach – będących wytworem ludzkich rąk i zainspirowanych podróżniczym wspomnieniem. Kto za tym wszystkim stoi? Poznajcie Kasię, która tworzy we Wrocławiu. 

 

 

 

 

 

Życie pisze własne scenariusze. Pomysł na rękodzieło zrodził się w głowie Kasi w momencie “odpoczynku” od kariery zawodowej. W zupełnie innej branży. Nie stworzyła marki w oparciu o świetnie skalkulowane biznes plany. REVEAL jest odpowiedzią na wewnętrzną potrzebę przeniesienia pokładów twórczej energii w realny proces twórczy. Do tej decyzji dojrzała podczas bardzo kolorowej i egzotycznej podróży.

 

 

 

Biżuterię tworzę z minerałów – inspirowanych naturą i podróżami. A że bardzo zależało mi wystartować z produktem, którego wcześniej nie widziałam, stąd autorska wersja zawieszki do torebki. Bransoletki i mini breloki to uzupełnienie oferty, jednak flagowym produktem pozostają właśnie zawieszki. Nie ukrywam, że tworzenie kompozycji kolorystycznych daje mi ogromną frajdę, a minerały są w tym wypadku niezwykle wdzięcznym materiałem do pracy – założycielka REVEAL. Handmade stories

 

 

 

 

 

Obserwując moje Klientki wyłania mi się obraz dwóch typów kobiet. Pierwszy to tzw. “kolorowe ptaki”, które nie boją się nasyconych barw w codziennych stylizacjach, bo dają im dużo energii. Druga grupa to miłośniczki minerałów. Interesujące się ich właściwościami i czerpiące z tego energię. Wprowadzenie do sprzedaży bransoletek wyłania też obraz kobiet, które lubią łączyć kamienie naturalne z minimalizmem. Tak naprawdę, do REVEAL trafiają osoby z różnymi motywacjami, a to mnie bardzo cieszy. Bo każda z nich może znaleźć coś dla siebie!

 

 

 

 

Siła biżuterii REVEAL tkwi w kolorach, a precyzyjniej, w ich umiejętnym łączeniu. Kasia zwraca na to szczególną uwagę – zwłaszcza w pracy nad zamówieniami indywidualnymi, kiedy może wykazać się kreatywnością, dostarczając produkt skrojony na miarę.

 

 

 

 

 

Klientki reagują entuzjastycznie, więc najwyraźniej z tym operowaniem kolorami radzę sobie nie najgorzej. A poczucie, że do ich rąk trafia produkt możliwie najbardziej dopasowany do ogółu, jest naprawdę wyjątkowe. Szczególnie w dobie ówczesnej produkcji masowej…

 

 

 

 

 

Bardzo mnie cieszy, że w świecie prężnie działającego, polskiego rękodzieła marka REVEAL, choć dopiero raczkująca, nabiera pewnej rozpoznawalności. Udało mi się nawiązać kilka ciekawych relacji z innymi rękodzielnikami, co sobie niezwykle cenię. Grono moich Klientów stale się poszerza, a co najbardziej budujące – udaje mi się budować z nimi pozytywne relacje. To daje naprawdę dużo energii do dalszego działania!

 

 

 

 

Skuście się na wycieczkę w towarzystwie REVEAL. Handmade stories. Wszystkie dodatki są dostępne na reveal-handmadestories.pl <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie