Marka Tygodnia: Rachel Zoe

AnnaAmelia Filewicz | sierpień 10, 2020

prom dress NZ

Rachel Zoe, znana i doceniana stylistka takich amerykańskich gwiazd, jak Lindsay Lohan, Keira Knightley, Cameron Diaz, Demi Moore czy Liv Tyler, w 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka. Tak właśnie powstało modowe imperium Rachel Zoe – jedna z bardziej lubianych i prężnych marek na świecie.

 

 

 

 

Rachel Zoe Rosenzweig przyszła na świat 1 września 1968 roku. Dziś jest szczęśliwą żoną Rodger’a Berman’a (którego poznała na studiach) i matką dwójki dzieci. Popularność zyskała przede wszystkim jako stylistka gwiazd, która postanowiła stworzyć własną linię odzieżową. Zimą 2011 roku światu ukazała się jej pierwsza autorska kolekcja ubrań dla LF USA pod prostą nazwą Rachel Zoe Collection.

 

 

 

Dla kogo projektuje Rachel? Tu, jak sama podkreśla w większości wywiadów, nie ma granic. Tak, jak i nie ma ich w jej inspiracjach, które czerpie z codziennych czynności, muzyki, obserwacji ludzi (zarówno na ulicy, jak i wielkich wybiegach), największych modowych ikon na miarę Brigitte Bardot czy Bianca Jagger, a także z prasy, designu, podróży i filmów.

 

 

 

Amerykańska designerka promuje swoim nazwiskiem odzież, obuwie oraz szeroką gamę akcesoriów. Ubrania Rachel Zoe są bez wątpienia uniwersalne – zarówno modne, jak i praktyczne. W ich wykonaniu liczy się nie tylko sam materiał, ale także precyzja krawieckiego obejścia. Rachel Zoe Collection to głównie koronki, eleganckie szyfony, futrzane kamizelki, kultowe spodnie z nogawkami typu dzwon, luźne spódnice, jedwabne bluzki i nietuzinkowe sukienki. Według Zoe, kreację należy dopasowywać do indywidualnego stylu życia i okazji, dlatego każdy powinien znaleźć w jej kolekcji coś wyjątkowego i pod swój gust. Pełen lifestyle

 

 

 

Klientkami Rachel Zoe są celebrytki, które w temacie mody ufają stylistce tak bardzo, że powierzają jej cały swój wizerunek. Zoe nigdy nie ukrywała, że jest zwolenniczką kontrowersyjnego rozmiaru zero, dlatego w jej kolekcjach przeważają fasony, w których każda, nawet najdrobniejsza kobieta będzie mogła poczuć się jak rasowa gwiazda.

 

 

 

 

Ubrania, buty i dodatki Rachel Zoe kupicie m.in. w Zalando Lounge <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie