Marka Tygodnia: Patrizia Pepe

AnnaAmelia Filewicz | październik 17, 2020

Jeżeli kochacie się w ekskluzywnych i wyjątkowych ubraniach, ta włoska, założona we Florencji marka jest dla Was. Mowa o Patrizia Pepe i jej nadrzędnej projektantce Patrizii Bambi – zwolenniczki prostych cięć i nieśmiertelnego minimalizmu.

 

 

 

 

 

Patrizia Pepe funkcjonuje na światowym rynku mody od 1993 roku. W skład zespołu firmy wchodziło na początku jedynie siedmiu pracowników, by kilkanaście lat później osiągnąć rozmiary poważnego przedsiębiorstwa z ponad 250. młodymi i utalentowanymi projektantami. Dziś kolekcje włoskiej marki są dostępne w salonach stacjonarnych na całym świecie, a od 2009 roku można je kupić także przez Internet.

 

 

 

 

W Patrizia Pepe stawia się na najwyższą jakość produktów, które cechuje nowoczesny i unikalny styl. Dzięki konsekwencji, wszystkie kolekcje cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientek z całej Europy. Stawiając na ubrania i dodatki sygnowane metką z ważką macie pewność, że wybieracie produkty atrakcyjne i ekskluzywne, które posłużą przez lata.

 

 

 

 

Delikatne sukienki koktajlowe, kardigany, spodnie materiałowe, topy, żakiety, kurtki, koszule biznesowe, dżinsy oraz szereg eleganckich dodatków dla podkreślenia prestiżu – od butów, przez torebki, aż po biżuterię. Tak w skrócie można opisać ofertę marki Patrizia Pepe.

 

 

 

 

Ubrania Patrizia Pepe jako ozdoba i powód do dumy? Zdecydowanie tak! Sprawdźcie to, robiąc zakupy w tych sklepach <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie