Marka Tygodnia: Orsay

AnnaAmelia Filewicz | listopad 18, 2020

i tip hair extensions

Orsay to jedna z tych marek, która proponuje duży wybór damskich ubrań. Sfokusowana na jednej grupie – KOBIETACH, dlatego całkowicie koncentruje się na projektowaniu dla nich najlepszych i najmodniejszych kreacji.

 

 

 

Nano Ring Hair Extensions

 

 

Oferujemy ciekawe akcje promocyjne, dzięki którym zakupy są jeszcze przyjemniejsze!

 

 

Orsay podąża za trendami – nawiązuje kooperacje ze znanymi bloggerkami, aby jeszcze bardziej poszerzyć swoją grupę docelową. W efekcie powstają ubrania dedykowane zarówno dojrzałym kobietom, jak i tym młodszym, które dopiero szukają własnego stylu.

 

Orsay = ZERO nudy

 

Orsay może pochwalić się programem lojalnościowym – ORSAY KLUB, gdzie Klubowiczki mogą korzystać z dodatkowych ofert promocyjnych, dowiadują się o nowościach i otrzymują punkty za swoje zakupy, które mogą później wymienić na bony.

 

 

Z kolei Klub Modnych Kobiet to grupa na Facebook’u dedykowana wszystkim Klientkom Orsay. To właśnie tam chwalą się swoimi stylizacjami, zadają pytania, dzielą poradami, rozmawiają o modzie… wzajemna inspiracja!

 

 

 

Jesteśmy międzynarodową firmą o poziomej strukturze organizacji. Kontrolujemy cały łańcuch procesu gospodarczego – od projektu, poprzez produkcję, aż po sprzedaż. Dzięki dobrze zaplanowanej mieszance produktów z Europy i Azji dajemy gwarancję, że nasze Klientki odnajdą w kolekcjach aktualne trendy oraz ubrania o świetnej relacji pomiędzy stylem, jakością i ceną!

 

 

Dla kogo ubrania Orsay?

 

Kobieta Orsay jest elegancka, zmysłowa, pewna siebie i zadbana. Podąża za aktualnymi trendami, ale jest świadoma własnego stylu, więc nie kupuje ubrań wyłącznie dlatego, że są modne. Lubi sprawdzone rozwiązania, bo wie, w czym wygląda najlepiej. Czasami chciałaby eksperymentować ze swoim wizerunkiem, ale potrzebuje ku temu inspiracji oraz porad innych kobiet.

 

 

 

Nasza polityka CSR stanowczo ma na uwadze zdrowie i życie wszystkich pracowników, w szczególności “młodych” stażem. Dlatego Dostawcy są zobowiązani do dobrego traktowania wszystkich, bez wyjątku, oraz NIEzatrudniania osób poniżej 16. roku życia. Dzięki tym założeniom, udało nam się stworzyć globalną markę, w której nikt nie jest zmuszany do pracy.

 

 

 

Kolejnym aspektem jest dobro zwierząt – nie testujemy na nich perfum, w ofercie nie posiadamy futer, angory czy moheru. Zwierzęta NIE są specjalnie hodowane dla pozyskania skór, z których szyjemy. W asortymencie nie posiadamy również niczego z gatunków zagrożonych. Warto zaznaczyć, że w ofercie Orsay pojawiają się kolekcje “Premium quality” – to ubrania szyte z naturalnych materiałów, takich jak len, kaszmir, jedwab czy wełna.

 

 

Orsay + ludzie = szczęście

 

 

Największym sukcesem Orsay są ludzie, którzy od lat tworzą tę markę. To dzięki nim jest w ciągłym rozwoju, otwiera sklepy stacjonarne oraz internetowe na nowych rynkach.

 

 

Warto zaznaczyć, że procent pracujących kobiet w Orsay to aż 96%! Firma motywuje je do pracy, pomaga w dążeniu do osiągnięcia własnych celów i wspiera. Dzięki nim jest na najlepszej drodze do oferowania Klientkom tego, czego oczekują i potrzebują.

 

 

Posiadamy wiele kamieni z gatunku “milowych” w historii. Otwieranie flagowych salonów, wystartowanie ze sklepem online w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech oraz w krajach bałkańskich – w Chorwacji i Słowenii, odpalenie aplikacji mobilnej w krajach, w których posiadamy sklep internetowy. Zawsze stawiamy sobie wyżej poprzeczkę. Każdego roku mamy nowe założenia i pomysły, które staramy się realizować. Udało nam się sporo osiągnąć i jesteśmy z tego dumni, ale jednocześnie wiemy, że konkurencja nie śpi, a wymagania Klientek stale rosną, więc nieustannie musimy się udoskonalać. Paradoksalnie, to właśnie konkurencja (a przed nią Kobiety Orsay) motywują nas do działania, inspirując na każdym kroku. Dzisiejsze, dynamicznie zmieniające się czasy nie pozwalają jedynie na pielęgnowanie osiągniętych celów. Cały czas musimy obserwować otaczający świat i reagować na zmieniające się trendy.

 

 

 

Chętne za zakupy w Orsay? Możecie je zrobić bez wychodzenia z domu! Sprawdźcie TU <<<

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie