Marka Tygodnia: Oj tam

AnnaAmelia Filewicz | styczeń 11, 2021

Oj tam to odpowiedź na każde zmartwienie. Autorką marki jest Natalia Owczarzak, która wykorzystując zdobyte przez dekadę doświadczenia na różnych stanowiskach w sieciówce modowej, zdecydowała się na własny biznes, udowadniając, że kobiecość i wygoda mogą iść w parze.

 

 

 

 

 

Jeżeli szukacie ubrań, które nadążą za Wami w codziennej bieganinie, a przy tym chcecie czuć się wyjątkowo i kobieco, propozycje od Oj tam powinny przypaść Wam do gustu. Wszystkie projekty idealnie dopasowują się do ruchów ciała. Za komfort odpowiadają wysokiej jakości materiały, a detale dodają im charakteru.

 

 

 

 

Czasami warto powiedzieć sobie Oj tam! Przecież wiesz, co jest najważniejsze. Patrzysz na nią codziennie, jak rośnie, jak się upodabnia do Ciebie. Jak wiele macie wspólnego. Jak się w Ciebie wpatruje, jak rozwija się Wasza więź. Najpiękniejsza relacja – Ty i Twoja córka. Skoro o tym wiesz to przyhamuj, znajdź czas i przestrzeń dla siebie i Twojej rodziny. Ciesz się codziennymi, małymi rzeczami… – Natalia Owczarzak, założycielka Ojtamshop

 

 

 

Pomysł na założenie własnej marki zrodził się właśnie dzięki mojej córce, Nadii. To ona dodała mi mobilizacji do tego, aby spełnić swoje marzenia, to ona jest dla mnie inspiracją. To, jak rośnie, jak zmienia się jej podejście do świata, ubierania. Każda jej nowa zmiana i nasze relacje przyczyniły się do powstania Oj tam. Chciała być moją kopią, upodabniać się do mnie i ubierać tak, jak ja. Pomyślałam, dlaczego nie można tego połączyć? Tak powstała marka Oj tam, która przez ubiór pozwala pokazać naszą więź mamy i córki. Lubimy ubrać się na luzie, czasami elegancko. Obie jesteśmy dziewczynami z charakterem, dlatego taki wyraz ma cała kolekcja.

 

 

Projekty Oj tam dedykowane są zabieganym kobietom – pracującym matkom, które ciągle gdzieś pędzą, wiecznie coś załatwią, ledwie wyrabiając się na zakrętach. Zewsząd słyszą, że muszą być “jakieś”. Lepsze, doskonalsze, perfekcyjne…

 

 

Czasami warto powiedzieć sobie Oj tam! Przecież same najlepiej wiecie, co jest najważniejsze. Kobieta Oj tam łączy mnóstwo obowiązków. Daje z siebie wszystko. Jest zaangażowana, kreatywna i aktywna (jak przystało na 30 lat). Nowoczesna, znająca się na modzie, podążająca za trendami. Lubi być niezależna finansowo, jest ciekawa świata i ma rozległe horyzonty. W tym całym codziennym pośpiechu lubi mieć swoją przestrzeń. Czasami zwyczajnie, jak każda z nas, odpuszcza, ale chce dobrze wyglądać, stawia na wygodę i komfort, bo lubi czuć się stylowo i zna swoją wartość.

 

 

 

Oj tam uwielbia ponadczasowe połączenia i nowatorskie podejście do mody dziecięcej. To odzież z charakterem, która podkreśla indywidualizm każdego malucha. Niebanalne połączenia kolorów i wzorów są tutaj głównym wyróżnikiem.

 

 

 

 

Jednakowe ubranie u mamy i córki wzbudza bardzo pozytywne emocje. Chcemy je pokazywać! Kolory czarny i biały są jednak nietypowe. Mogą wzbudzać różne odczucia, dlatego kolekcja jest kierowana do odważnych kobiet i dzieci. Tym samym ubrania Oj tam stają się nietypowe. Nie trzymam się ściśle kolekcji sezonowych. Oj tam to odzież, która posłuży niezależnie od sezonu. Stawiam na jakość. Chcę też, aby ojtamowe projekty zachowały się w szafie na wiele sezonów i służyły jak najdłużej.

 

 

 

 

 

Zawsze stawiam sobie jakieś cele, do których dążę. Ciągle wymagam od siebie więcej i więcej. Tutaj z pełną świadomością za mój największy sukces mogę uznać właśnie spełnienie najskrytszych marzeń! Własna marka odzieżowa to było to marzenie. Zwłaszcza, kiedy jestem mamą i łączę tyle obowiązków… udało mi się to zrealizować i jestem z tego dumna. Mogę powiedzieć to każdej kobiecie, aby zawsze dążyła do spełniania swoich marzeń, aby w nie wierzyła. Czasami wystarczy tylko trochę im pomóc, bo są na wyciągnięcie ręki 😉

 

 

 

 

 

Największą siłą napędową dla Natalii są dzieci. Ich pełna energia, zwykłe codzienności i wariacje. Ogrom ruchu. To daje jej pełną wartość do tworzenia wygodnych, pełnych swobody ubrań, które muszą spełnić spore wymagania najmłodszych.

 

 

 

Czerpię inspiracje z ulicy. To, co zaobserwuje daje mi pomysły do stworzenia ubrań z charakterem, czegoś wyjątkowego i innego. Łączę różne style, wzory graficzne, po prostu to, co siedzi mi w głowie i maluję. Klimaty streetwear mają to do siebie, że można się w nich poczuć zarówno wygodnie, jak i elegancko. Co więcej, wyróżniamy w ten sposób swój indywidualizm oraz potrzebę bycia sobą. To ważne w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób podąża ślepo za modowymi schematami. Uważam, że streetwear to moda dla każdego pokolenia. Ma w sobie dawkę pewnego luzu pomieszanego z minimalizmem. Ubierając się w ten sposób zyskujemy pewność, że jesteśmy sobą i reprezentujemy swoje własne poglądy. To, co nosimy, musi oddawać nas samych. Z pewnością (i niezależnie od wieku) każdy znajdzie coś dla siebie. Łącząc więzi znajdziecie u mnie takie same ubrania dla kobiet i dzieci. Ten styl jest tak odrębny, tak inny, ale pozwala na wyrażanie siebie.

 

 

 

 

 

Dominujące w kolekcji są kolory czarny i biały. Wiele różnych wzorów w odcieniu barw będzie przewijać się w moich projektach. Zestawiłam te kolory, aby pokazać, że blaski i cienie naszego życia można połączyć w jedną spójną całość. Oba te odcienie wzajemnie się przyciągają, tworząc wspaniałe zestawienie. Czerń i biel są ponadczasowe. Pasują do każdego wieku i różnych typów urody. Odważne połączenie kolorów to jest to, co lubimy najbardziej! A przecież najlepsze zestawienia są takie, w których dobrze się czujemy. Jasne i ciemne strony życia okiełznane w wygodnych i stylowych ubraniach…

 

 

 

 

 

Moje marzenia sięgają daleko, mam mnóstwo pomysłów. Kolejne etapy produkcji, poszerzanie asortymentu, współprace, targi, butik stacjonarny i nowatorskie pokazy mody. Mam wiele pomysłów do zrealizowania. Działam swoim rytmem, ale na zapleczu cały czas coś się dzieje. Mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować. Jednak, myśląc realistycznie, potrzeba do tego dużo determinacji, czasu i siły. Teraz różne następstwa nie pozwalają się rozwijać, ale zawsze trzeba wierzyć, że mimo wszystkich przeciwności pójdę dalej… i przy tym zostanę. Przecież sedno tkwi w marzeniach!

 

 

 

 

 

Wyjątkową więź pomiędzy Mamą a Dzieckiem podkreślą identyczne zestawy ubrań. Natalia chce się tym dzielić, więc zaprasza Was do swojego świata – ojtamshop.pl <<<

 

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie