Marka Tygodnia: Mojano

AnnaAmelia Filewicz | marzec 31, 2020

Mojano powstało z pasji. Małgosię Nowotną, twórczynię marki, od zawsze ciągnęło w stronę kreatywnego hobby. Jako nastolatka sporo rysowała, przerabiała biżuterię na własne potrzeby. W końcu nadszedł TEN moment, kiedy postanowiła żyć z tego, co kocha. Efektem jest nowy, niezwykle kochany (bo kameralny) adres z przepięknymi dodatkami z kamieni naturalnych. Robionymi ręcznie, również na specjalne zamówienia.

 

 

 

 

 

Polski hand made to coś absolutnie specyficznego. Moje Klientki to osoby, które lubią biżuterię, ale w szczególny sposób upodobały sobie właśnie tę z kamieni naturalnych. Dla większości z nich to piękne dodatki zarówno do codziennych, jak i wyjściowych stylizacji, ale tworzę również dla sporego grona osób wybierających ją ze względu na przypisywane do kamieni właściwości. Bardzo często jestem pytana o możliwość przygotowania biżuterii spersonalizowanej. Takiej, która będzie pasowała np. do Znaku Zodiaku Właścicielki… – Małgorzata Nowotna, założycielka Mojano

 

 

 

 

 

 

Koniecznie należy dodać, że zainteresowanie biżuterią przejawiają nie tylko kobiety. Często to również mężczyźni poszukujący dodatków, które będą dodawały im charakteru lub po prostu urozmaicą codzienność…

 

 

 

 

W Mojano stawia się na trwałość i jakość materiałów. Małgosi Nowotnej zależy, aby każdy kupujący był zadowolony z towaru, który otrzyma. Przeznaczeniem tej biżuterii jest służenie przez wiele lat – stąd pokaźny wybór modeli. Sama Projektantka sporo czasu poświęca na wykonywanie odpowiednich zdjęć produktów, bo każdy model powinien zostać jak najdokładniej przedstawiony.

 

 

 

 

 

Z racji tego, że wykonywana profesja jest moją pasją, wkładam w tę biżuterię całe serce. Moje produkty to po części ja…

 

 

 

 

Małgosię nakręca rosnąca liczba zadowolonych Klientów. To dowód na to, że sprawdza się w tym, co robi, i jest zmotywowana do dalszej pracy.

 

 

 

 

 

Chciałabym, żeby Mojano w dalszym ciągu się rozwijało. Myślę nad wprowadzeniem biżuterii tworzonej inną metodą. Wszystko po to, aby móc na nią z dumą spojrzeć w przyszłości!

 

 

 

 

Sprawdźcie sobie lub komuś prawdziwą RADOŚĆ >>> www.mojano.pl

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie