Marka Tygodnia: Melissa

AnnaAmelia Filewicz | lipiec 16, 2021

Co łączy Vievienne Westwood, Jeana Paula Gaultier i Jasona Wu? Każde nazwisko zrewolucjonizowało świat mody i podjęło współpracę z Melissa – kultową marką żelowego obuwia wywodzącą się z Brazylii.

 

 

 

 

 

Modele butów Melissa to połączenie nowoczesnego designu, gustownej estetyki oraz mody na ekologię i zasad fair trade. Mimo, że od jej powstania minęło ponad 20 lat, brand może pochwalić się rosnącą rzeszą entuzjastów na całym świecie.

 

 

Sekret sukcesu Melissa tkwi w innowacyjnej technologii – tworzywie Mel-Flex. Buty wykonuje się z pachnącej gumy, która idealnie przylega do stopy. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że są w 100% wegańskie, co oznacza mniej więcej tyle, że przy procesie produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

 

Melissa czerpie inspiracje ze współczesnej kultury i sztuki, poszukując niebanalnych rozwiązań modowych. Dzięki współpracy ze światowej klasy projektantami na nowo odkrywa współczesne oblicza stylu. Powstałe w wyniku modowych kolaboracji, autorskie linie łączą w sobie klasyczne fasony i oryginalne wykończenia.

 

 

Buty Melissa to wygodna i stylowa propozycja dla każdego, bez względu na wiek. Zgodnie ze swoim przesłaniem – Plastic Dreams – marka udowadnia, że użycie niekonwencjonalnych materiałów w produkcji butów może zapewnić niesamowity komfort i radość z posiadania prawdziwych modowych unikatów.

 

foxbackdrop

 

Absolutne hity Melissa to linie Campana i projekty Vivienne Westwood. Campana to delikatne, fakturą nawiązujące do ozdobnej sieci baleriny. Idealne na wiosnę i lato – zarówno do dżinsów, jak i zwiewnej sukienki. Z kolei po modele z kolekcji Vivienne, niekwestionowanej miłośniczki punk‘a, chętnie sięgają Gwiazdy.

 

 

 

 

Kolekcje butów Melissa i Mel by Melissa znajdziecie w tych sklepach <<<

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie