Marka Tygodnia: Marta Banaszek

admin | lipiec 8, 2018

Trzy pokolenia, trzy charaktery i trzy zupełnie odmienne style. Anna, Beata i Blanka to bohaterki wyjątkowej sesji zdjęciowej. Kobiety, które na co dzień walczą o swoje marzenia na różnych polach, w sesji dla marki Marta Banaszek pokazały, że kobiecość nie jedno ma imię.

 

 

 

Tak różne, a jednak tak bardzo podobne – kobiety swoich własnych sukcesów. Silne i wytrwałe. Choć na co dzień każda zajmuje się czymś innym, wspólnie udowadniają, jak wiele je łączy.

 

 

Sesja zdjęciowa dla marki Marta Banaszek to specjalny projekt łamiący stereotypy. Przed obiektywem stanęły z pozoru zwykłe kobiety, które swoim życiem pokazują nieustępliwość charakteru. Mimo że dorastały w różnych czasach, mają odmienne poglądy, łączy je siła. Stylizacje zostały dopasowane do stylu i osobowości każdej z pań. Chociaż na co dzień nie wcielają się w role modelek, bohaterki doskonale poradziły sobie w odważnych kreacjach  i niełatwych scenach.

 

 

 

Dla mnie ta sesja to coś więcej niż tylko zdjęcia. To pokazanie ważnych osób w moim życiu. Kobiet, na które zawsze mogę liczyć, które mnie inspirują do walki o swoje marzenia. To rodzinna, pokoleniowa sesja, która ma pokazać, że każda z nas jest inna i piękna na swój sposób – Marta Banaszek

 

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie projektantki: http://martabanaszek.pl/

 

 

Zdjęcia: Ania Butenina

Stylizacja: Jenya Volkonska

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie