Marka Tygodnia: MakTie

admin | czerwiec 30, 2021

Krawaty występują w niezmienionej formie od 130 lat. Dokładnie tyle czasu nastręczają wielu kłopotów męskiemu gronu – przesuwają się, marszczą, wpadają do jedzenia i fruwają na wietrze. Mariusz Makowski, polski inżynier budowlany, mieszkający niedaleko Londynu, postanowił to zmienić.

 

 

Mariusz Makowski postanowił usprawnić krawaty tak, aby zapewniały należyty komfort oraz nienaganny wygląd przez cały dzień. Czy to w pracy, na spotkaniu czy imprezie. Krawat MaktTie trzyma fason cały czas!

Setki milionów mężczyzn na całym świecie mogą odetchnąć z ulga, ponieważ unikatowe rozwiązanie zastosowane w krawatach MakTie usunęło wszystkie kłopoty powodujące dyskomfort.

 

 

 

 

Jak to działa?

 

 

Krawaty MakTie są w 100% klasyczne. Ich konstrukcja nie uległa zmianie, więc wyglądają naturalnie. Najważniejsze, że można je przypiąć w każdej chwili do guzików koszuli. W wąskiej części zastosowałem szereg dziurek oraz dwie szlufki zamiast jednej. Tę wąską część krawata przekłada się właśnie przez te dwie szlufki i dopina do guzików koszuli – Mariusz Makowski

 

 

Krawat MakTie można nosić na kilka sposobów. Po pierwsze klasycznie, bez przypinania. Po drugie można go błyskawicznie przypiąć tylko na pierwsza szlufkę i wtedy krawat zachowuje się tak, jakby był przytrzymywany “niewidoczną spinką”.

 

 

 

To moja ulubiona wersja, ponieważ krawat jest chroniony i wygląda najbardziej naturalnie i elegancko.

 

 

Po trzecie, krawat można przypiąć na dwie szlufki, wtedy cały przylega do koszuli. To najbardziej komfortowa, a co za tym idzie “bezpieczna” wersja.

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki mojemu patentowi krawat jest zawsze na swoim miejscu…

 

 

Elegancki krawat MakTie, idealnie przylegający do każdej koszuli z guzikami, można kupić w wersji zawiązanej, prosto do założenia. Ten dodatek jest tak innowacyjny, że został zgłoszony do opatentowania.

 

 

 

 

 

Produkt polskiego inżyniera jest na tyle elegancki i wygodny w pracy, że chętnie sięgają po niego prezenterzy telewizyjni, stewardessy, kierowcy autobusów czy osoby prowadzące wszelkiego rodzaju eventy. Korzystają z niego także klienci indywidualni.

Mężczyzna w garniturze wygląda elegancko do momentu, kiedy jego krawat jest na miejscu (czyli zaraz po założeniu). W ruchu dodatek zaczyna żyć własnym życiem. A każdy wie, że staranie dobrany garnitur, idealnie uprasowana koszula i perfekcyjne detale odchodzą na drugi plan, gdy na pierwszy wysuwa się niesforny krawat.

 

 

 

 

 

Krawaty MakTie są szyte ręcznie z wysokiej jakości jedwabiu. Nawet wkładka jest wełniana w celu polepszenia jakości wiązania.

 

 

 

 

 

 

 

MakTie – krawaty dla wymagających dżentelmenów kupicie w oficjalnym sklepie internetowym na maktie.co.uk <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie