Marka Tygodnia: Lovely TUTU

AnnaAmelia Filewicz | listopad 4, 2018

Lovely TUTU to kameralna pracownia, w której powstają wyjątkowe ubrania dla mam i dzieci. Marka wypuszcza magiczne projekty sukienek i tiulowych spódnic – dedykowane małym i dużym Księżniczkom. Wyróżniają je najlepsze materiały oraz szycie oparte na miłości i pasji.

 

 

Pomysł na założenia własnej marki odzieżowej zrodził się z musu. Karolina to kobieta, której życie zdecydowanie nie rozpieszczało – problemy zdrowotne, dwójka małych dzieci i brak pracy. Traf chciał, że pewnego dnia inspiracja dopadła ją sama. Obie córki uwielbiają się stroić, więc postanowiła skupić się na działalności, w której będzie mogła wykazać się cała rodzina.

 

 

 

 

Kobieta, która nosi nasze ubrania to zdecydowana optymistka. Niby delikatna niczym tiulowa spódnica, ale silna i dająca sobie radę ze wszystkim! – Karolina Piech, właścicielka Lovely TUTU

 

 

Siłą przebicia Lovely TUTU jest świetna jakość za dobrą cenę. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie gatunkowe tkaniny – tiule są sprowadzane z Włoch, z kolei podszewki, dodatki pasmanteryjne oraz certyfikowana bawełna to wyroby 100% made in Poland.

 

 

 

 

Nasz największy sukces to podjęcie decyzji o otwarciu Lovely TUTU. Mimo, że sporo pracujemy, zawsze mamy czas dla naszych córek, bo to dzięki nim i naszej cudownej rodzinie jesteśmy teraz w tym miejscu. Zrobiliśmy COŚ z niczego…

 

 

Niebawem spódnice i sukienki Lovely TUTU będzie można kupić w Londynie. Marka realizuje wysyłki za granicę, więc podnosi poprzeczkę. Wszystko wskazuje na to, że w przeciągu 5 lat zacznie małymi krokami stąpać po międzynarodowych rynkach!

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie