Marka Tygodnia: LOOK made with love

AnnaAmelia Filewicz | listopad 5, 2018

LOOK made with love to modowy koncept z propozycjami dla mamy i córki, który skupia się na kobietach ceniących równowagę w życiu, starających się znaleźć work-life balance i znajdujących radość w codzienności. Jeżeli lubicie siebie, akceptujecie swoje ciało i dobrze czujecie się we własnej skórze – LOOK dostarczy Wam wygodnych, praktycznych i zrównoważonych ubrań w klimacie Slow Fashion.

 

 

 

 

Ważne są dla nas takie wartości, jak rodzina, odpoczynek, zdrowy tryb życia, równowaga pomiędzy pracą a życiem osobistym i czasem wolnym. Takie chińskie “Yin i yang”. Spełnianie marzeń i samoakceptacja to myśli przewodnie, podobnie jak idea “SLOW” (Slow Fashion, Slow Food, Slow Life). Wpisujemy się w nurt odpowiedzialnej mody, szanujemy siebie i innych, dbamy o pracowników każdego szczebla i staramy się utrzymać fajną rodzinną, zgraną, ciepłą atmosferę na co dzień, w pracy. Tylko dlatego udaje nam się wypuszczać ubrania, które są faktycznie… “made with love”… – Agnieszka Kalita-Maciejczyk

 

 

LOOK made with love, oprócz idei SLOW, dba się także o szczegóły – myśli o kalendarzu kobiety i dostarcza odpowiednich produktów na ważne momenty w jej życiu. Marka tworzy wygodne ubrania na co dzień i od święta. Starannie dobiera surowce w Polsce, nadruki oraz dodatki, aby mieć pewność, że każdy wypuszczany produkt jest dopieszczony w najdrobniejszym calu. Pomysłodawczyni i właścicielka brandu, Agnieszka Kalita-Maciejczyk, dba o każdy etap, począwszy od zaprojektowania urbania, przez cały proces twórczy, potem produkcyjny, aż do momentu pakowania w bibułkę z naklejką, karton i ręcznie wykonaną kopertę z podziękowaniem.

 

 

 

 

Za swój największy sukces życiowy uznaję szczęśliwą Rodzinę. Mam dwie wspaniałe córki, cudownego męża, dom z ogrodem za miastem z psem i kominkiem, w którym zbudowaliśmy swój azyl i gdzie najchętniej spędzamy czas. To chyba najważniejsze. W dzisiejszych (trudnych) czasach za ogromny sukces uważam również zbudowanie modelu bizenesowaego, w którym realizuję siebie, swoje marzenia, zawodowe pragnienia. Spełniam się twórczo, a jednocześnie mogę być po prostu fajną mamą, organizującą dzieciakom imprezy, ogniska, zabawę w Podchody, pieczącą ciasta rzucając się przy tym mąką w kuchni. Oprócz tego ratuję jeże i uwielbiam słuchać Jazz‘u :]

 

 

Agnieszka Kalita-Maciejczyk ma za sobą doświadczenia korporacyjne w dużej sieciówce, podczas których zwiedziła kawał świata. Uważa, że ogromnym sukcesem jest powiedzieć “DOŚĆ!”. Jest na etapie samodzielnego projektowania reszty życia, bo chce żyć po swojemu, w zgodzie z naturą, nurtem SLOW i ideą work-life balance. Jest przykładem dla innych kobiet jak ważne jest to, by wierzyć w siebie i swoje możliwości, bo to w nas samych drzemie siła.

 

 

 

Ktoś powiedział: “Kobieta jest siłą”. I to prawda. Wiele możemy udźwignąć, a każdą porażkę zamienić w sukces. Ot, recepta!

 

 

 

Ważne dla mnie jest, by LOOK pozostał marką “made with love, made for You”… – w końcu najważniejsze to znaleźć czas na zadbanie o szczegół, o ludzi wokół i atmosferę. Tylko wtedy nasze ubrania będą sprawiać radość!

 

 

LOOK made with love to konsekwentna marka odzieżowa utrzymana w nurcie Slow Fashion i kameralnym, autentycznym klimacie. Daleko jej do korporacyjnego biznesu z rozmachem. Chce się rozwijać w sieci, w planach jest także dystrybucja kolekcji do kilkunastu sklepów stacjonarnych. Cel? Rzesza lojalnych klientek, z którymi uda się nawiązać stały kontakt, by rozmawiać o potrzebach, a potem wdrażać wspólne pomysły w życie.

Zajrzyjcie do świata LOOK made with love, w którym modę podszywa się *Miłością…

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie