Marka Tygodnia: Lanieri

AnnaAmelia Filewicz | sierpień 18, 2021

Lanieri Fashion to gwarancja najlepszego stylu zapewniającego wygodę. Flagowymi produktami marki są biznesowe koszule, koszulki polo oraz męskie swetry w różnych wersjach – szpice, półgolfy, golfy, kardigany, bezrękawniki i kamizelki. Moda dedykowana mężczyznom, którzy preferują klasykę i wysoką jakość.

 

 

Laniero znaczy wełniany

 

 

 

 

Oferujemy artykuły wyprodukowane w oparciu o aktualne wzornictwo oraz surowce, które pochodzą od renomowanych dostawców z Europy – Paweł Hibner, pomysłodawca Lanieri

 

 

 

Historia Lanieri Fashion zaczyna się w 2008 roku. Marka zaczynała od sprzedaży hurtowej, po niedługim czasie kolekcje zaczęły pojawiać się w znanych i renomowanych mulitbrandach. Dziś może pochwalić się dwoma punktami stacjonarnymi – w Galerii Malta i Centrum Handlowym M1 w Poznaniu.

 

 

 

Wypuszczamy dwie regularne kolekcje w roku – Wiosna/Lato i Jesień/Zima. Każda z nich to gwarancja dobrego stylu zapewniającego wygodę. Nasze ubrania idą w parze z doskonałym wyglądem oraz aktualnymi trendami, które łączymy z klasycznym wzornictwem…

 

 

 

Oferta Lanieri obejmuje nie tylko ubrania do pracy, ale także na mniej formalne spotkania czy weekend. Wszystkie projekty szyte są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów. Nowością jest sweter z przędzy bawełnianej wytwarzanej w procesie recyklingu ze zużytych dżinsów.

 

Lanieri Fashion jest pierwszą firmą w Polsce, która wykorzystuje przędzę pozyskiwaną z recyklingu do produkcji swetrów męskich. Marka włącza się w ten sposób w nurt ochrony środowiska naturalnego.

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie