Marka Tygodnia: GOBI Cashmere

admin | sierpień 23, 2021

GOBI Cashmere to wyjątkowy modowy koncept ukierunkowany na projekty z kaszmiru. Oby od publikacji tego materiału, hasło “MONGOLIA” zaczęło kojarzyć Wam się z jednym…

 

 

 

Marka GOBI Cashmere została założona w 1981 roku. Zaczęła “działać” po zainstalowaniu maszyn do przetwarzania wełny wyczesywanej z kóz i wielbłądów. Po blisko 40. latach, zbudowana na bazie społeczności Mongołów, wkracza na rynek z konkretnym przesłaniem…

 

 

 

 

Łączymy korzenie tradycyjnego rzemiosła z innowacją i technologią w celu zapewnienia najwyższej jakości odzieży z kaszmiru.

 

 

 

 

 

 

GOBI Cashmere oferuje wykwintne, wręcz luksusowe doświadczenia w noszeniu ubrań z kaszmiru. Flagowymi produktami tej marki są płaszcze – projektowane w myśl wieloletniej pasji, które marka gromadziła przez lata.

 

 

 

 

 

GOBI Cashmere współpracuje z międzynarodowymi projektantami. Nad ostatnimi kolekcjami “czuwał” brytyjski designerMartin Parker. W efekcie mamy do czynienia z istnym miksem inspiracji, wynikającej z obserwacji natury i zmieniających się trendów w modzie. Warto zaznaczyć, że GOBI stara się konsekwentnie zmieniać wizerunek klasycznej i oklepanej wizji kaszmiru na bardziej współczesny. Tak naprawdę jest dostępny dla wszystkich.

 

 

 

 

GOBI Cashmere jest członkiem SFA (SUSTAINABLE FIBER ALLIANCE) w ramach projektu wspierającego zrównoważoną produkcję kaszmiru pod hasłem “Od nomadycznych pasterzy do światowej marki”. Cele? Ograniczenie degradacji pastwisk, ochrona dzikiej przyrody i wspieranie humanitarnego pozyskiwania kaszmiru.

 

 

 

 

GOBI Cashmere posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX Standart 100 – najbardziej zaufany, weryfikujący bezpieczeństwo wyrobów tekstylnych na świecie. Wszystkie ubrania są testowane i certyfikowane przez uznane instytucje międzynarodowe. Oznacza to, że tkaniny są badane na obecność szkodliwych substancji chemicznych.

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty certyfikowane przez OEKO-TEX STANDARD 100 są wyznacznikiem najwyższych światowych standardów odpowiedzialności w pojęciu produkcji, bezpieczeństwa i transparentności marki.

 

 

 

 

 

 

GOBI Cashmere może pochwalić się szerokim asortymentem ubrań z kaszmiru przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

 

 

 

 

 

Chcemy dzielić się wygodą i radością z noszenia kaszmiru. Coś tak wyjątkowego nie powinno ograniczać się do małej grupy ludzi. Bo w końcu każdy zasługuje na komfort i radość, jaką daje w 100% mongolski kaszmir. Odrobina luksusu w codziennym życiu.

 

 

 

 

 

 

 

Nie bylibyśmy TYM GOBI, którym jesteśmy dzisiaj, bez zespołu liczącego ponad 2000 osób. Jako czwarty, co do wielkości, pracodawca w Mongolii jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie równych szans (w temacie zatrudnienia) dla lokalnej społeczności.

 

 

 

 

 

 

 

W GOBI nie tylko wspieramy równość szans – my ją świętujemy! 75% naszych pracowników stanowią kobiety w wieku od 18 do 55 lat. Pracują na różnych stanowiskach – aż po szczebel kierowniczy.

 

 

 

GOBI Cashmere =

 

JAKOŚĆ: najbardziej komfortowy kaszmir na świecie

WARTOŚĆ: ceny w Waszym zasięgu

STYL: szeroki wybór do odkrywania modowych inspiracji

 

GOBI. ZRÓWNOWAŻONY EKOLOGICZNIE. Kaszmir, w którym możesz czuć się dobrze

 

 

Celem GOBI jest zmiana postrzegania kaszmiru. To NIE TYLKO sweter na zimę, ale również stylowe propozycje na wiosnę i lato, które każdy może nosić na co dzień.

 

 

 

W ten sposób GOBI Cashmere chce Wam przybliżyć styl życia, który w rzeczywistości, i przy odrobinie fantazji, jest miękki i komfortowy.

 

 

Poznajcie się z GOBI CASHMERE <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie