Marka Tygodnia: FunWear

AnnaAmelia Filewicz | grudzień 21, 2020

FunWear to rodzinna polska marka, czerpiąca pomysły na ubrania z codziennych potrzeb. Mają służyć osobom z niepełnosprawnością, dla których zwykłe czynności bywają wyzwaniem, a jednocześnie prezentować się po prostu fajnie. Odważne i absolutnie rzeczowe posunięcie. Pytanie, co na to polski rynek?

 

 

 

 

FunWear = ubrania bez ograniczeń

 

 

 

 

FunWear to odpowiedź dla wszystkich poszukujących wygody, kreatywności i rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. I nie ma tu znaczenia, czy poruszają się na wózku inwalidzkim, czy też nie. Wszystkie modele ubrań zostały uzupełnione możliwością tworzenia własnych wariantów kolorystycznych.

 

 

 

 

 

Polski rynek nie jest łatwy. Jeżeli oczywiście chodzi o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań (szczególnie w sprzedaży internetowej). Ale! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowali. Przygotowujemy się właśnie do wejścia na handel międzynarodowy… – Łukasz Wysocki, właściciel marki FunWear

 

 

 

 

Może się wydawać, że w modzie było już wszystko. Jednak FunWear udało się odkryć, że brakuje w niej miejsca na funkcjonalność, a co za tym idzie – stopniowo łatać tę „lukę”. Pytanie, skąd czerpie inspiracje na nowe projekty?

 

 

 

Inspiracje czerpiemy z życia codziennego. Jesteśmy rodzicami chłopca z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni, więc mamy dużo pomysłów na nowe funkcjonalności, które wiążą się z pokonywaniem wyzwań dnia codziennego. Dorota jest fizjoterapeutką, więc styka się także z innymi jednostkami chorobowymi. Zależy nam również na tym, aby nasze ubrania były rozpoznawalne i kolorowe.

 

 

 

 

Ubrania FunWear są dla każdego, kto szuka nie tylko funkcjonalności, ale i zabawy modą.

 

 

Oznacza to, że oferowana przez nas odzież ma to do siebie, że można ją ze sobą dowolnie łączyć. Już nie musicie wybierać, czy kupić bluzę z kapturem czy bez. U nas kupicie oddzielnie bluzę i kaptur. Albo dobierzecie jedną bluzę i kilka kapturów w różnych kolorach. Jeżeli tego będzie mało, zawsze możecie sobie sprawić dwie bluzy w różnych kolorach. Po co? Całkowicie odpinane boki skutkują łączeniem odcieni. Dając przykład: masz bluzę niebieską i szarą. Raz nosisz bluzę jednokolorową, następnego dnia do bluzy szarej dopinasz lewy rękaw niebieski. Innym razem dopinasz rękaw niebieski prawy i tak bez końca. Dołączając do tego różnokolorowe kaptury tak naprawdę tworzycie indywidualne i niepowtarzalne zestawy kolorystyczne. To nie może się znudzić!

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy tyle samozaparcia do wprowadzenia własnej marki na rynek. Jesteśmy na nim coraz bardziej rozpoznawalni. Jednak, co dla nas najważniejsze, Klienci ślą nam mnóstwo pomysłów, które chcemy wdrożyć. To dla nas niezwykle ważne, aby móc je generować wspólnie, bo tylko w ten sposób możemy być wiarygodni – z nasza marką i produktami. Budując ją wspólnie z odbiorcami.

 

 

 

 

 

Do czego dąży FunWear?

 

-> wyrównanie szans dla osób z niepełnosprawnościami;

-> kreowanie rozwiązań pozwalających na zabawę modą i tworzenie indywidualnych kolekcji;

-> bycie dla każdego!

 

 

 

 

 

Zajrzyjcie do świata ludzi pozytywnie nastawionych do świata <<< Mimo przeciwności losu…

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie