Marka Tygodnia: EMU Australia

AnnaAmelia Filewicz | wrzesień 28, 2020

Marka EMU została założona w australijskim mieście Geelong, w 1994 roku, przez byłego surfera – Andrew Raggett’a. Choć jej flagowym produktem są śniegowce z najwyższej jakości skóry owczej, warto zaznaczyć, że brand wypuszcza również mistrzowskie kolekcje obuwia, na które warto postawić nie tylko zimą. Każdy model przeznaczony jest do innego rodzaju aktywności – botki, efektowne obcasy, casualowe baleriny, super wygodne sandały, a nawet wysokogatunkowe kapcie, które zapewniają stopom niesamowity komfort po ciężkim dniu. Wszystkie charakteryzują się subtelnymi kolorami ziemi połączonymi z wyrazistymi detalami…

 

 

 

 

 

Popularność EMU Australia tkwi przede wszystkim w ponadczasowym stylu i funkcjonalności. Dzięki udoskonalanej przez lata technice tworzenia obuwia, udało się wypracować unikalne modele z mieszanki owczej skóry, zamszu,”oddychającej” membrany oraz zabezpieczeń w postaci specjalnych szwów chroniących przed wilgocią.

 

 

 

 

Sekret butów EMU Australia to także wyprofilowane anatomicznie wkładki i gumowa podeszwa z odpowiednio przygotowanymi wyżłobieniami, pozwalającymi na zwiększenie komfortu w trakcie użytkowania.

 

 

 

 

Doskonałym wyborem dla fanek wygodnych rozwiązań mogą okazać się kapcie EMU Australia na wysokogatunkowej podeszwie zaprojektowanej po to, by dać odpocząć stopom w stopniu maksymalnym. Ten rodzaj obuwia domowego jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z powodzeniem wybierzecie odpowiedni model, adekwatny do Waszego stylu i upodobań.

 

 

portrait hintergrund

 

 

Andrew Raggett skierował ofertę swojej marki do pasjonatów surfingu, którzy nie wyobrażali sobie przerwy w ujeżdżaniu morskich fal – nawet zimą. Ciepłe buty z wysokiej jakości owczej wełny okazały się najlepszym zabezpieczeniem dla marznących stóp.

 

 

 

 

Główna siedziba firmy do dziś mieści się w Geelong, a buty EMU Australia chwalą sobie nie tylko sportowcy, ale i celebryci z całego świata. Niestety, popularność ma swoją cenę. Co roku na rynek trafiają setki tysięcy par podróbek kultowych śniegowców EMU

 

 

 

Pełną kolekcję obuwia EMU Australia znajdziecie w tych sklepach <<<

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie