Marka Tygodnia: De La Fotta

AnnaAmelia Filewicz | grudzień 2, 2019

geburtstag hintergrund

De La Fotta to międzypokoleniowa, polska marka odzieżowa zbudowana na solidnym, bo niezwykle emocjonalnym fundamencie – przyjaźni między mamą a córką. Beata i Zuzanna wypuszczają regularne kolekcje ubrań, które przetłumaczają skomplikowany język kreacji wybiegowych Haute Couture na bardziej rozpoznawalne kody i wyzwalający styl Prêt-à-Porter. Efektem tej mieszanki jest absolutnie niesztampowa moda, która wyprowadza z kompleksów.

 

 

Pomysłowe printy, niestandardowe zestawienia różnych tkanin i wymyślne dodatki. Duet De La Fotta wypuszcza limitowane linie ubrań z unikatowych tkanin, dzianin i ozdób sprowadzanych z Włoch, Francji, Szwajcarii, Skandynawii czy Niemiec, projektowane we własnym atelier i szyte wyłącznie u polskich krawcowych. Materiały posiadają wiodące certyfikaty Oekotex 100 i GOTS. Marka produkuje w duchu filozofii SLOW i przystąpiła do grupy projektantów FurFree Retailers.

Efektem tych działań jest moda “z czystym sumieniem” i kolekcje oparte na 4. zasadach: ponadczasowości, oryginalności, unikalności i codzienności.

 

 

De La Fotta – nakładasz jedną rzecz i jesteś dobrze ubrana!

 

 

 

 

 

 No waste, no size, no plastic!

 

 

 

Beata (mama) i Zuzanna (córka) dokładają wszelkich starań, by ubrania z metką De La Fotta nie były przekombinowane, ani niewygodne czy za drogie. Pomysł na założenie marki to składowa dwóch czynników:

 

1.) potrzeby tworzenia mody autorskiej

2.) pozytywnej reakcji kobiet na pierwsze kreacje

 

Właśnie dlatego w sukienkach De La Fotta zarysowuje się osobista historia i autentyczność.

 

 

 

 

 

Nasza marka jest oddana zrównoważonej i transparentnej produkcji. Unikamy nadużycia zasobów zwierząt i natury, szanujemy wykonywaną pracę ludzi i czas, który na nią poświęcają.

 

 

 

 

 

Promujemy różnorodność wieku, rozmiarów, pochodzenia, stylu życia i osobowości. Głęboko wierzymy, że moda powinna być źródłem dobrego samopoczucia, radości i akceptacji, dlatego chcemy zachęcić kobiety do celebrowania ich wyjątkowości. Współpracujemy z niezwykle pozytywnymi i autentycznymi modelkami – są nimi nasze klientki, partnerki biznesowe, przyjaciółki, fanki oraz my same…

 

 

 

Moda to pasja obu Pań – Zuzia rysowała rozbudowane kolekcje ubrań już jako nastolatka, a Beata przyozdabiała i projektowała dla siebie ubrania, kiedy w Polsce ciężko było zdobyć coś ciekawego. Kiedy córka wyprowadziła się z domu na studia do Berlina, wróciła do zabawy modą. Pierwsze sukienki miały swoją premierę kilka lat temu i (pocztą szeptaną) zaczęły wzbudzać coraz większe zainteresowanie.

 

 

 

Często byłyśmy zaczepiane na ulicy pytaniem, gdzie te zjawiskowe sukienki kupiłyśmy. Przejrzałyśmy się w oczach innych kobiet, które mówiły wprost, że te ubrania są piękne i chcą je nosić!

 

 

 

 

 

Ulice miast to nasz wybieg. Nie ma nic bardziej motywującego niż widok kobiety w sukience własnej marki – ot tak, przechadzającej się po chodniku…

 

 

 

Ubrania De La Fotta kupicie w oficjalnym sklepie internetowym marki na delafotta.com <<<

To dobry czas na zakupy, ponieważ Panie wyprzedają osatnie modele z poprzednich sezonów!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie