Marka Tygodnia: COCHO

AnnaAmelia Filewicz | lipiec 1, 2018

Olga Idzik projektuje od 2012 roku. Markę COCHO stworzyła ponad 3 lata temu, ale na pierwszy stacjonarny butik zdecydowała się dopiero w czerwcu 2018 roku. Miejsce jest nieprzypadkowe – zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji Warszawy przy ul. Wiejskiej 11/2.

 

 

 

 

COCHO to wszystko, o czym marzy Kobieta i kim chce być…

 

COCHO udowadnia, że marka odzieżowa stworzona przez projektanta jest czymś więcej, niż tylko uzupełnieniem szafy. To moc, dzięki której Kobieta jest ubrana, a nie przebrana.

 

 

COCHO to wyłącznie polska produkcja nadzorowana w rodzimych szwalniach. Znaczna część surowców jest sprowadzana z Włoch, Hiszpanii i Francji – jersey oraz nadruki, produkowane są w dziewiarniach i drukarniach zlokalizowanych na terenie kraju. Każda sztuka dopracowana jest z dbałością o każdy detal oraz najwyższą jakość. Dzięki tej konsekwencji kolekcje COCHO są niszowe, limitowane i utrzymane w duchu subtelnej, kobiecej wygody.

 

 

Moja droga od szkoły w Krakowie, przez produkcję i projektowanie w Łodzi, aż na Wiejską w Warszawie nie była łatwa. Wierzę jednak, że właśnie teraz jest najlepszy czas na podbój stolicy, dlatego stworzyłam miejsce, do którego sama chciałabym przychodzić na zakupy. To początek czegoś niezwykłego w moim życiu… – Olga Idzik

 

Przy ulicy Wiejskiej 11/2  w Warszawie można kupić rzeczy z bieżącej kolekcji COCHO albo umówić się na spotkanie z projektantką w celu zrealizowania indywidualnego zamówienia. W butiku będą odbywały się również warsztaty oraz twórcze spotkania przy dobrej kawie.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie