Marka Tygodnia: CASTONI

AnnaAmelia Filewicz | styczeń 3, 2021

CASTONI to marka specjalizująca się w bransoletkach “z duszą”. Jej twórczynią jest Anna Zapart, z wykształcenia projektant odzieży. Ania skończyła projektowanie odzieży z wizją własnej marki. W końcu nadszedł ten moment, kiedy możemy zaprosić Was do jej świata, w którym krok po kroku realizuje swoje marzenia, by dzielić się radością i wewnętrznym słońcem.

 

 

 

 

 

 

Inspiracją były moje ukochane podróże. Nigdy nie traktowałam tego jako “biznes”, zresztą większość moich działań, decyzji, podejmowana jest nie “kalkulatorem”, a tym, że coś poczułam i chcę to zrobić. Tym bardziej, że marka CASTONI tak naprawdę powstała z mojej największej miłości jaką jest moda. Biżuteria pojawiła się trochę przypadkiem i to tak naprawdę dopiero początek mojej drogi do projektowania odzieży pod własną marką… 😉 – Anna Zapart, właścicielka CASTONI

 

 

 

 

 

Klientka CASTONI to silna, znająca swoją wartość, zdecydowana, a zarazem delikatna kobieta. Z otwartym umysłem, ceniąca sobie unikatowość. Kochająca naturę.

 

 

 

 

 

Siła CASTONI tkwi w “prawdzie”. Niczego nie udaję, niczego nie naśladuję, ręcznie dopieszczam każdy szczegół, wszystko traktuję bardzo indywidualnie. Chcę, aby każdy, kto otrzyma moją bransoletkę, nie dostał kolejnej “błyskotki” tylko, aby otrzymał coś naprawdę wyjątkowego, trwałego. Taki prezent dla samego siebie. Aby poczuł energię, którą w to włożyłam. Może zabrzmiało to trochę górnolotnie ale tak właśnie jest. Stosuję technikę zdobienia, którą już rzadko się spotyka. Długo pracowałam nad procesem tworzenia moich bransoletek…

 

 

 

 

 

Zadowolony Klient, tak naprawdę zadowolony, to najlepsza motywacja do dalszego działania. Jest to dla mnie nieustannie coś niesamowitego, że inni zachwycają się tym, co tworzę, i chcą to posiadać. Jest to dla mnie absolutny kosmos!

 

 

 

 

 

Gdzie widzę markę CASTONI za 5 lat? Tak naprawdę, gdziekolwiek będę, będzie pięknie, ważne z kim będę i że będę czuła wewnętrzny spokój  i szczęście. Czy będę miała nadal markę CASTONI? Nie wiem. Czy będę robiła bransoletki? Nie wiem. Pewna jestem tylko jednego – będę robiła to, co mnie uszczęśliwia i czym chciałabym się dzielić.

 

 

 

 

 

 

Bransoletki CASTONI kupicie w castoni.pl <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie