Marka Tygodnia: Badura

AnnaAmelia Filewicz | maj 4, 2020

Badura to jeden z największych producentów obuwia w Polsce. Staranność wykonania wszystkich modeli oraz atrakcyjne wzornictwo przełożyło się na prestiż w postaci miana znanej i cenionej marki (również poza granicami kraju). Jej wyroby tworzone są z myślą o aktywnych odbiorcach, którzy doceniają zarówno wygodę, jak i niebanalną formę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, Badura daje gwarancję, że oferowany produkt jest na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

Klasyczna elegancja czy modowa ekstrawagancja? Buty na co dzień czy wyjątkowe okazje? Odpowiedzi na te pytania są dla projektantów Badura niemałym wyzwaniem. W końcu ich zadaniem jest zaspokojenie Waszych obuwniczych potrzeb przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zastosowaniu wzornictwa wpisującego się w najnowsze trendy oraz dbałości o perfekcyjne wykonanie.

 

 

 

 

Pasja tworzenia i chęć dostarczania ludziom produktów, które pozwalają się wyróżnić, dają radość, a do tego zapewniają wygodę – te założenia przyświecały założycielowi marki Badura, kiedy otwierał niewielki warsztat rzemieślniczy w 1982 roku. Mimo upływu czasu, wszystkie wartości są nadal są żywe i determinują do ciągłego rozwoju firmy. W końcu nie bez przyczyny miliony osób doceniły zalety wyrobów z metką Badura (świadczą o tym m.in. prestiżowy tytuł JAKOŚĆ ROKU 2010, nagroda ENDA w kategorii “Obuwie damskie i męskie” oraz statuetka ZŁOTY OBCAS 2011 – konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika Świat Butów).

 

 

 

 

Firmowe salony Badura znajdują się w niemal każdym większym polskim mieście. Zakupy zrobicie również we flagowym butiku internetowym ze starannie przygotowanym zapleczem handlowym. Wybrane model można także upolować na eObuwie.pl. W ofercie kolekcje damskie i męskie oraz sekcja poświęcona galanterii skórzanej. Warto zaznaczyć, że Badura to nie tylko modne buty. Każdy wyrób marki to obietnica wygody i gwarancja wysublimowanego stylu…

 

 


 

 

Badura – bo styl zaczyna się od butów…

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie