Marka Tygodnia: baBice

AnnaAmelia Filewicz | lipiec 24, 2018

Marka baBice to niepowtarzalne produkty dedykowane dzieciom i mamom. Jej flagowymi produktami są kapciuszki Soft Sole, certyfikowane poduchy do karmienia i inne przydatne akcesoria bawełniane. Nowością w ofercie są torby typu shopper wykonane z najwyżej jakości skóry.

 

 

 

W baBice kładzie się ogromny nacisk na jakość stosowanych materiałów – priorytetem jest wysoka jakość i bezpieczeństwo. Buciki jako jedyne w Polsce posiadają certyfikat TÜV Nord. Do tego dochodzi dbałość o szczegół (każdy produkt jest szyty ręcznie, z europejskich materiałów, i poddawany skrupulatnej kontroli jakości).

 

 

baBice podążają za modą we wzornictwie…

 

 

 

 

 

Pomysły czerpiemy z natury oraz wyobraźni naszych dzieci. Wzory dostosowujemy do poszczególnych etapów ich rozwoju, czyli od 6. miesięcy do 11 lat.

 

 

 

 

Buciki baBice są tak wygodne i lekkie, że dzieci chcą je stale nosić. Również podczas snu. Tę opinię podziela blogująca mama – podróżniczka z Tasteaway.

 

 

 

 

Nowością w ofercie są torby typu shopper. baBice wie, jak wiele rzeczy potrzebnych jest przy wyjściu na spacer, dlatego ułatwia to tworząc “wszystkomieszczącą” torbę. Bo Mamy wszystko zNIOSĄ!

 

 

 

 

Na pięciolecie działalności firmy, które wypada w lipcu 2018 roku, życzymy sobie, aby nasze produkty w dalszym ciągu budziły zaufanie klientów oraz aby ich produkcja powiększyła się o kolejne 50 stanowisk – by móc wysyłać buciki i poduchy baBice do kolejnych krajów na całym świecie!

 

 

Zajrzyjcie do świata baBice i sprawcie sobie radość ♡

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie