Marka Tygodnia: Angelika Józefczyk

AnnaAmelia Filewicz | listopad 11, 2019

Angelika Józefczyk to marka ukierunkowana na potrzeby konkretnych kobiet – lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Efektem tego celu są oryginalne projekty o fenomenalnej konstrukcji modelującej sylwetkę i w odważnej kolorystyce.

 

 

Angelika Józefczyk tworzy markę, która specjalizuje się w eleganckich lecz odważnych w formie ubraniach dla kobiet. Pytanie, co na to polski rynek?

 

 

 

 

Według mnie, polski rynek jest otwarty na świeże pomysły. Tworzę projekty, w których odwaga przejawia się w użyciu kontrastujących druków i wyrazistych kolorów. W każdej kolekcji, niezależnie od sezonu… – Angelika Józefczyk

 

 

 

 

Latem 2019 królował pomarańcz. Przedstawiłam ten odcień na kobiecym garniturze o asymetrycznym kroju. W kolekcji na Jesień i Zimę jego miejsce zajęła fuksja oraz patchworkowe połączenia tkanin o różnych fakturach. Wybór jest odważny, lecz zrównoważony klasycznymi krojami. Ta mieszanka idealnie podkreśla atuty kobiecego ciała…

 

 

 

 

 

Moda ma to do siebie, że lubi się powtarzać – ale nie da się nią znudzić. Obrazuje historię poprzez charakterystyczne elementy ubioru i kroje. Angelika Józefczyk uwielbia czerpać z minionych dekad to, co według jej opinii jest esencjonalne (czyt. oryginalne i  kontrastowe). W swoich kolekcjach dodaje do nich nowoczesne elementy, a to w rezultacie przekłada się nową jakość.

 

 

 

 

 

Moją markę wyróżnia story telling, który w każdej kolekcji przejawia się w innej inspiracji. Do tego dochodzi konstrukcja modelująca damską sylwetkę i głośnie NIE dla “bylejakości” proponowanej przez większość marek ukierunkowanych na szybką i masową sprzedaż za małą cenę. Tworzone przeze mnie ubrania są “slow”. Szyte lokalnie i z zachowaniem najwyższej jakości – Angelika Józefczyk

 

 

 

 

Jeżeli jesteście pewne siebie, lubicie wyróżniać  się strojem, stawiacie na jakość (a nie ilość) i nie boicie się eksperymentować z odważną fakturą czy kolorami – ubrania z metką Angelika Józefczyk są dla Was!

 

 

 

 

Jestem zwolenniczką nabywania solidnego rzemiosła do wykonywania zawodu. U mnie było to połączenie ekonomii i projektowania ubioru. Studiując równolegle te dwa kierunki nauczyłam się lepiej rozumieć istotę projektowania, którego głównym celem jest wychodzenie na przeciw oczekiwań Klientek. Moim największym osiągnięciem jest ich wierne grono.

 

 

 

Angelika stawia na prężny rozwój pod względem wzornictwa. W planach ma otwarcie pierwszego flagowego butiku i udział w zagranicznym Fashion Week.

 

 

Modele z najnowszej kolekcji Angeliki Józefczyk, jak również te z poprzednich sezonów, są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie