Koszulki na 40-tkę – kilka ciekawych wzorów

admin | Luty 27, 2020

Szukacie oryginalnego prezentu na 40. urodziny? Najlepszym wyborem będzie koszulka z nadrukiem, dopasowanym do charakteru i poczucia humoru Jubilata! Sprawdźcie nasze propozycje i znajdźcie idealny podarunek!

 

 

Koszulka dla kolegi lub koleżanki

 

40. urodziny to taka impreza, na którą zaprasza się nie tylko najbliższych. Wybieracie się na domówkę u kolegi z pracy lub na kolację wydawaną przez szefa? Nie za dobrze znacie osobę obdarowywaną, ale jednak chcecie kupić jej ciekawy i niesztampowy prezent? Idealnym rozwiązaniem będzie koszulka z oryginalnym nadrukiem!

Jako że nie do końca wiadomo, jakie poczucie humoru ma Solenizant, postawcie na zabawny nadruk nawiązujący do okazji spotkania. Przykładowo, możecie wybrać koszulkę z napisem Życie zaczyna się po 40-tce lub Nie jestem 40-latkiem/latką! Mam 18 lat i 22 letnie doświadczenie (tego typu napis będzie dowcipnym nawiązaniem do charakteru Waszej znajomości!). Takie koszulki będą świetną pamiątką związaną z okrągłymi urodzinami, a równocześnie sympatycznym podarunkiem.

 

 

Koszulka dla drugiej połówki lub przyjaciela

 

Jeżeli szukacie wyjątkowego podarunku dla bliskiej osoby, postawcie na koszulki z nadrukiem – oryginalny prezent na wyjątkowe okazje, które sprawdzą się nie tylko na 40. urodziny. W przypadku, gdy charakter Solenizanta jest Wam dobrze znany, możecie pozwolić sobie na nieco więcej swobody i humoru. Taki t-shirt będzie formą komplementu dla obdarowywanego. Przykładowe nadruki tego typu, to przykładowo: 1980 – 40 lat – narodziny legendy, 40 lat pracowałem/am na ten wygląd (wraz ze strzałką na osobę noszącą koszulkę) czy 40 lat – limitowana edycja.

Koszulka bez problemu zastąpi także kartkę urodzinową. Wystarczy wybrać nadruk sugerujący, czego życzycie Solenizantowi. Na przykład: Branie zaczyna się po 40-tce (z rybką i haczykiem).

***

Wszystkie powyższe oraz mnóstwo innych koszulkowych propozycji na prezent znajdziecie na koszulkowy.pl! Pamiętajcie o tym, żeby dobrać nadruk adekwatny do poczucia humoru solenizanta… i bawcie się świetnie na imprezie z okazji jego 40. urodzin!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie