#KażdaKoszulaPomaga w budowie szkoły w Ghanie

admin | listopad 18, 2019

Omenaa Foundation we współpracy z marką E.Wedel realizuje kolejną edycję akcji charytatywnej #KażdaKoszulaPomaga. Z tej okazji, 14 listopada 2019 odbyła się premiera kolekcji koszul zaprojektowanych przez Macieja Zienia w szlachetnym celu. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie dla “Dzieci Ulicy”.

 

 

#KażdaKoszulaPomaga to cykliczny projekt charytatywny prowadzony przez Omenaa Foundation. W tym roku, w akcji uczestniczą wyjątkowe ambasadorki: Omenaa Mensah, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Miss Polonia Milena Sadowska, które były obecne podczas premierowego pokazu i zaprezentowały wyjątkową kolekcję koszul. Projekt wsparła także aktualnie panująca MISS WORLD Vanessa Ponce De León, która wzięła udział w sesji promującej akcję.

 

 

 

Jak co roku, do współpracy zaangażowano cenionego polskiego projektanta – Macieja Zienia. Kolorystyka projektów opiera się na trzech kolorach: czarnym, brązowym oraz białym. Cztery dostępne modele prezentują różne oblicza kobiecości odpowiadające czterem smakom linii czekolad Premium od E.Wedel.

 

 

 

 

 

 

 

Ponadczasowa koszula o kroju oversize jest stworzona z myślą o kobiecej sile (czekolada gorzka 80%). Klasyczny biały model z nietypowym kołnierzykiem dedykowany jest kobietom energicznym (czekolada gorzka z cząstkami pomarańczy). Koszula ze stójką oraz odkrytymi plecami podkreśla charakter kobiety intrygującej (gorzka z orzechami i słonym karmelem). Z kolei koszula z nietuzinkowym wycięciem na plecach powstała z myślą o kobietach tajemniczych (czekolada gorzka z cząstkami wiśni i chilli). Tym razem w kolekcji pojawił się także jeden model męskiej koszuli w kolorze granatowym.

 

 

 

 

Cieszymy się, że marka E.Wedel współpracuje z Omenaa Foundation. Od grudnia 2018 roku wsparcie dzieci w Ghanie jest bardzo ważną częścią naszych działań. To właśnie z tej części świata, serca Afryki, pozyskujemy wyselekcjonowane kakao, na bazie którego produkowane są wedlowskie czekolady. Projekt #KażdaKoszulaPomaga przyczyni się do budowy szkoły i pozwoli spełnić dziecięce marzenia o lepszej przyszłości – Dominika Igielińska, koordynator komunikacji marketingowej E.Wedel

 

 

 

Podczas wydarzenia odbył się również pokaz zdjęć Marty Wojtal, która jest autorką fotografii przedstawiających nietuzinkowe stylizacje z koszulami w roli głównej, a także wernisaż zdjęć Vanessy Mensah, która zrelacjonowała ostatnią podróż Omeny do Afryki.

 

 

 

Kolejna odsłona naszej akcji #KażdaKoszulaPomaga to tym razem nie tylko uznany projektant i fantastyczne Ambasadorki, ale także ogromne wsparcie mojej rodziny, a zwłaszcza córki, która od zawsze mnie wspiera. Tym razem postanowiła aktywnie włączyć się w projekt. Vanessa fotografią interesuje się od kilku lat i dziś po raz pierwszy zdecydowała się pokazać swoje zdjęcia i podzielić emocjami, których doświadczyła w Afryce, w trakcie wolontariatu w naszym ośrodku Don Bosco. Zdjęcia od soboty będzie można obejrzeć w Pijalni Czekolady E.Wedel w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 45. Chętni będą mogli je także zakupić, a dochód zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie – Omenaa Mensah

 

 

 

 

Koszule z najnowszej kolekcji #KażdaKoszulaPomaga można zamawiać na stronie jamesbutton.com w cenie 399 zł za sztukę. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów budowy szkoły w Ghanie.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie