Jeśli nie masz jeszcze prezentu, postaw na kartę podarunkową

admin | grudzień 14, 2020

Taki prezent to niespodzianka wyboru. Obdarowana osoba sama wybierze sobie gwiazdkowy upominek, za który zapłaci otrzymaną kartą. Ważna przez cały rok może sprawić przyjemność nawet za kilka miesięcy. Jeżeli nadal szukacie trafionego prezentu, pomyślcie o karcie podarunkowej!

 

 

Karty podarunkowe są często wręczane w charakterze upominku – koleżance z pracy, przyjaciółce, współpracownikom, a coraz częściej najbliższym. Zawsze cieszą, bo obdarowywana osoba sama najlepiej wie, jak spożytkować kwotę, jaka się na niej znajduje. Slogan Zawsze udany prezent nie jest więc bez pokrycia w rzeczywistości. Może się wydawać, że kupując kartę upominkową dedykowaną marce odzieżowej, perfumerii czy centrum handlowemu tak naprawdę wybiera się najprostszy prezent z możliwych. Czy na pewno?

W niespodziance liczy się przede wszystkim to, by dać wybór obdarowywanej osobie. Jeżeli wiecie, że ktoś bliski nosi się np. z zamiarem kupna biżuterii lub chce zmienić perfumy, ale tak naprawdę nie zdecydował jeszcze, jaki to ma być pierścionek, bransoletka czy zapach, karta podarunkowa staje się idealnym rozwiązaniem. Wraz z nią podarujecie przyjemność zakupów, czas tylko dla siebie spędzony na poszukiwaniach, podejmowaniu decyzji w przymierzalniach czy rozmowach z doradcami w sklepach.

 

 

W Centrach Designer Outlet Warszawa, Sosnowiec i Gdańsk karty podarunkowe sprzedajemy oczywiście przez cały rok, jednak okres przedświąteczny jest wyjątkowy, bo Klienci chętnie wybierają ten rodzaj prezentu, aby sprawić radość najbliższym. Kartę można kupić bezpiecznie online lub podczas wizyty w Centrum, a płacić w każdym sklepie, dlatego zamiast jednego prezentu można zrealizować marzenie, o którym nie wie nikt oprócz nas samych. Magia zakupów na wyciągnięcie ręki… – Agnieszka Kuś, Senior Marketing Manager ROS Retail Outlet Shopping

 

 

Karta podarunkowa to także sposób na uniknięcie prezentowej “wpadki”. Gdy przypomnicie sobie, ile przysłowiowych kapci i krawatów każdego roku znajduje się pod choinką, z pewnością uzbierałaby się spora suma. Z reguły nieudane świąteczne prezenty lądują na dnie szafy nigdy nie wykorzystane. Karta podarunkowa (zwykle ważna rok od dnia zakupu) może zostać  zrealizowana w dowolnym terminie, a kupiona za nią rzecz na pewno będzie tym najbardziej trafionym i wymarzonym prezentem gwiazdkowym!

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie