Jak walczyć z suchą skórą?

admin | czerwiec 25, 2021

Jeżeli Wasza cera potrzebuje natychmiastowego działania, nie zastanawiajcie się nad kolejnym kremem tylko sięgnijcie po nawilżająco-łagodzące serum do twarzy koreańskiej marki E NATURE. Opracowane z myślą o intensywnej pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej i naczynkowej.

 

 

 

 

 

Pewnie nie raz zastanawiałyście się nad tym, czy serum do twarzy jest niezbędnym dodatkiem do pielęgnacji. Jako kosmetyk zostało skomponowane tak, by intensywnie i dogłębnie pielęgnować skórę, dostarczając jej skoncentrowanych składników aktywnych, których nie posiada nawet najlepszy krem. Z tego powodu działa ono silniej niżeli pozostałe kosmetyki, jednocześnie wzmacniając ich działanie. Systematycznie stosowane serum, dobrane odpowiednio do potrzeb skóry, będzie doskonale wzmacniać codzienną rutynę, a zawarte w nim ekstrakty (skuteczniej niżeli kremy) przywrócą cerze zadbany i promienny wygląd.

 

 

 

Serum do twarzy E NATURE Birch Juice Hydro = kompleksowa regeneracja podrażnionej skóry

 

 

 

 

To serum bazuje na takich ekstraktach, jak silne wyciągi z roślin, które są bezpieczne dla skóry (w przeciwieństwie do syntetycznych substancji, często grożących ryzykiem podrażnień). Warto zaznaczyć, że kosmetyki E NATURE to marka, która w pełni czerpie z natury to, co najlepsze, by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającej cery. W dodatku bez sztucznych dodatków i składników pochodzenia zwierzęcego.

 

 

 

 

 

 

Serum do twarzy Birch Juice Hydro, dostępne w sklepie beautikon.com/collections/serum-krem-wodny, zawiera aż 69% soku z brzozy, aby uzupełnić niedobory nawilżenia i stworzyć rezerwy wilgoci, zabezpieczając cerę przez wysuszeniem. Doskonale znany ze swoich silnych właściwości, nawilżający sok z brzozy dostarcza organizmowi o wiele więcej wilgoci niżeli woda. Działa również przeciwzapalnie i doskonale łagodzi podrażnienia. Serum wzbogacono wyciągiem z rumianku oraz nasionami z babki lancetowatej, co wzmacnia przeciwzapalne działanie kosmetyku w kierunku zwiększenia elastyczności skóry oraz naczyń krwionośnych.

 

 

 

 

Zalety serum E NATURE Birch Juice Hydro:

 

 

 

-> idealnie skoncentrowane formuły zawierają wysokie stężenia składników odżywczych, dzięki czemu będą głęboko nawilżać skórę, przywracając jej elastyczność;

-> koi skórę i łagodzi przebieg stanów zapalnych, podrażnień i mikrouszkodzeń;

-> wzmacnia komórki naskórka, w tym naczynia krwionośne, i zwiększa potencjał penetracji składników odżywczych, zapewniając lepszą skuteczność kompleksowej pielęgnacji cery suchej, podrażnionej czy naczynkowej.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie