Jak skutecznie wymodelować sylwetkę?

admin | maj 31, 2021

Zgrabna sylwetka i zdrowa, promienna cera to marzenie wielu osób. Można je osiągnąć na milion sposobów i w różnym czasie. Jak to zrobić skutecznie? Sprawdzamy!

 

 

 

Zdarza się, że pomimo odpowiedniej diety oraz zdrowego trybu życia połączonego z aktywnością fizyczną trudno uzyskać wymarzone ciało i gładką cerę. Bywa również, że zabieganie oraz natłok codziennych obowiązków nie pozwalają na stosowanie się do założeń i brak czasu na dogłębną, domową pielęgnację. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi kosmetologia oraz medycyna estetyczna. Do wyboru macie wiele różnego rodzaju zabiegów, które doskonale uzupełniają zrównoważony tryb życia i przyśpieszają pożądane efekty. Dzięki temu modelowanie sylwetki staje się prostsze, przyjemniejsze, a przede wszystkim skuteczne. Chcecie poznać szczegóły na temat pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki? Zapoznajcie się ze wskazówkami poniżej. Dowiecie się z nich, jakie możliwości daje nowoczesna kosmetologia dermatologiczna oraz jak na modelowanie sylwetki mogą wpłynąć poszczególne zabiegi. Od teraz odpowiednia pielęgnacja oraz skuteczne modelowanie sylwetki nie mają przed Wami tajemnic!

 

 

Nowoczesna kosmetologia = wiele możliwości

 

 

Nowoczesna kosmetologia daje niemal nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o kwestię dbania o twarz oraz ciało. Czym zatem zajmuje się kosmetologia dermatologiczna? Przede wszystkim odpowiednią pielęgnacją skóry dotkniętej różnego rodzaju schorzeniami czy defektami. Stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia dermatologicznego oraz zabiegów medycy estetycznej. Jej podstawowym założeniem jest dbanie o odpowiednią kondycję skóry twarzy i ciała, jak również wyprowadzenie jej ze stanu chorobowego. Kosmetologia przywraca odpowiednią równowagę i zdrowie skóry. Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju zabiegów kosmetologicznych, które dobierane są w zależności od potrzeb oraz możliwości Klientki. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jest Dermapen. Jeżeli zainteresował Was temat dermapen, dermapen cena – już wyjaśniamy.

 

To urządzenie, które pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry. Jak to działa? Zabieg pozwala na automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł. W porównaniu do mezoterapii jest zdecydowanie bardziej komfortowy, nie pozostawiając skutków ubocznych, dlatego jest całkowicie bezpieczny. W efekcie zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, stymulując fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Skóra staje się dzięki temu elastyczna i zdrowsza. Do zalet zabiegu z użyciem Dermapenu można zaliczyć bardzo krótki czas jego wykonywania, automatyczną kontrolę głębokości wkuwania, mniejszy ból oraz większy komfort w trakcie. Dodatkowo, po zabiegu czas rekonwalescencji jest krótszy niż w przypadku innych metod iniekcji, a sama metoda jest w 100% sterylna i bezpieczna.

 

 

Modelowanie sylwetki – jak przyśpieszyć efekty?

 

 

W temacie modelowania sylwetki, przełomową technologią jest ICOONE Laser. To nowoczesna, wyjątkowo skuteczna i bezinwazyjna metoda, którą stosuje się w celu minimalizacji cellulitu, luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn, a także objawów utraty elastyczności przez skórę. Jeżeli modelowanie sylwetki jest dla Was istotną kwestią, odpowiedzią jest icoone, icoone laser , dający ogromne możliwości. Laser wykorzystuje do pracy zmechanizowane głowice masujące wyposażone w rolki z wieloma mikrootworami. Dzięki temu działa niezwykle dokładnie, bez ryzyka rozciągania lub uszkodzenia skóry. Ciało zostaje poddane głębokiemu masażowi, podczas którego skóra otrzymuje aż 1180 bodźców wraz z pełnym ruchem głowic. W efekcie ta metoda pozwala na szybkie i bezbolesne modelowanie sylwetki przy osiągnięciu wielu różnych korzyści terapeutycznych.

 

 

Kompleksowa opieka kosmetologiczna

 

 

Jeżeli planujecie zabiegi kosmetologiczne, czy te związane z modelowaniem sylwetki, oddajcie się w ręce specjalistów. Klinika Ambroziak to lider wśród klinik dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Jej oferta jest bardzo szeroka, dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a zaproponowany plan działania będzie maksymalnie kompleksowy. Wykwalifikowany personel podchodzi do każdego klienta z najwyższą uwagą i zrozumieniem, dlatego będziecie pod doskonałą opieką. Zabiegi wykonywane są w komfortowej atmosferze, z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa. Klinika działa już od kilkunastu lat, stale podnosząc poziom usług oraz ich zakres. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, proponując najskuteczniejsze, najmniej inwazyjnej i najbardziej bezpieczne zabiegi, dlatego to doskonałe miejsce do skutecznej walki z defektami oraz kompleksami.

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie