Jak dobrać idealne kolczyki?

admin | marzec 25, 2021

Wybór kolczyków może okazać się nie lada wyzwaniem – zwłaszcza, jeżeli mają być na tyle uniwersalne, żeby pasować do każdego stroju. Niezależnie od okazji, warto postawić na unikalny krój, który mimo wszystko będzie miał w sobie coś, co pozwoli Wam się wyróżniać…

 

 

Znajdź swój styl

 

Na początku należy się zastanowić nad tym, jak wygląda Wasza garderoba. Ubieracie się częściej w eleganckim stylu, czy stawiacie na bardziej komfortowe i luźne stylizacje? Idealnym rozwiązaniem będą kolczyki, które wpiszą się w estetykę Waszego stylu w sposób wzorcowy. Poświęćcie zatem kilka chwil na ustalenie, jakie kolory i kroje dominują w Waszych ubraniach, aby móc dopasować do nich biżuterię jak najlepiej.

 

Kolczyki wiszące

 

Noszenie długich kolczyków wysmukla optycznie sylwetkę, podkreślając żuchwę i linię szyi. Taka biżuteria będzie pasować nie tylko do koszul i swetrów z dekoltem w kształcie litery V, ale także do golfów, które w chłodne dni sprawdzą się idealnie. Dzięki wiszącym kolczykom dodacie sobie szyku, podkręcając przy tym całą stylizację. Taka propozycja będzie idealna dla osób, które lubią się wyróżniać. Marzy Wam się błyszczeć w towarzystwie? Śmiało poeksperymentujcie z różnymi kształtami i zdecydujcie, czy lepiej czujecie się w kolczykach kołach czy w długich modelach z ciekawymi kamieniami.

 

Kolczyki wkręty

 

Delikatna biżuteria, prezentująca się na płatkach uszu, będzie świetnym pomysłem dla osób, które cenią sobie nienaganną elegancję. Kolczyki wkręty są modne od wielu lat – w końcu jest to symbol ponadczasowej klasyki i to nie bez powodu. Takie kolczyki będą pasować do prawie każdej stylizacji.

 

 

Wskazówka -> Jeżeli chcecie podkreślić fryzurę, warto postawić na trochę większe, rzucające się w oczy złote wkręty…

 

 

 

Końcowy look

 

Jeśli w wybranych przez siebie kolczykach czujecie się kobieco, komfortowo, a Wasza pewność siebie wzrasta to znak, że dokonałyście perfekcyjnego wyboru. Pamiętajcie, że nawet najpiękniejsza biżuteria nie doda Wam uroku, jeżeli nie dopasujecie jej do swojego stylu.

 

 

 

Zwróćcie uwagę na stronę jubilera internetowego SAVICKI <<< z szeroką ofertą kolczyków na każdą okazję…

 

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie