GIRL POWER: nowa kolekcja answear.LAB wspiera kobiety

admin | wrzesień 27, 2021

Kobiety inspirują kobiety! answear.LAB prezentuje limitowaną kolekcję ubrań i dodatków GIRL POWER. Oryginalne kroje i grungeowe printy odzwierciedlają kobiecy pazur, siłę i odwagę. O wyjątkowości projektu świadczy jego cel – dochód ze sprzedaży trafia do fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która zmienia na lepsze życie kobiet w Polsce i na świecie.

 

 

Marka answear.LAB, która od roku tworzy kapsuły dedykowane kobietom, wierzy w ich siłę, siostrzeństwo i wzajemne wsparcie. Najnowsza kolekcja GIRL POWER pozwoli wkroczyć w jesienny sezon mocnym, buntowniczym i zdecydowanym krokiem. Propozycje, które znalazły się w limitowanej linii, kwestionują dotychczasowe zasady dress code’u i hołdują wygodzie. Luźna koszula, combat boots, a może t-shirt statement? Wszystkie ubrania zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które są motorem zmian, inspirują i nie boją się żyć na własnych zasadach. Dodatkowo, charakter kolekcji podkreślają motywujące, pełne emocji hasła zawarte na części ubrań.

 

 

 

Dzięki tej kolekcji, chciałam stworzyć coś więcej niż TYLKO codzienny ubiór, wyrazić więcej niż element mody. Stąd znane motywy wzmocnione o zaangażowane, wspierające  hasła, zachęcające do odwagi, sięgania po więcej i próbowania nowych rzeczy. Tworząc każdą kolekcję muszę mieć pewność, że znajdzie ona swoje miejsce w świecie i nie będzie wyłącznie interpretacją trendów danego sezonu – Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.

 

 

Od momentu premiery limitowane ubrania i dodatki GIRL POWER wzbudziły ogromne zainteresowanie, a marka answear.LAB zadeklarowała doszycie wybranych, najpopularniejszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom Klientek. Artykuły z kolekcji są wykonane z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak bawełna, bambus, tencel z dodatkiem poliestru pochodzącego z recyklingu oraz mają certyfikaty GOTS i Oeko-Tex. Zasada ta dotyczy także butów i dodatków. Masywne workery zostały wyprodukowane w minimalnym nakładzie, a skórę użytą do ich produkcji pozyskano jako produkt uboczny ze zrównoważonych hodowli. Z kolei uniwersalne torebki, swoim rozmiarem odwołujące się do potrzeby przenoszenia w nich kobiecego “życiorysu”, są w całości wykonane z przetworzonych włókien poddanych recyclingowi.

 

 

 

 

GIRL POWER! Okażmy wsparcie kobietom na całym świecie

 

 

Każda kobieta, niezależnie od miejsca zamieszkania czy pochodzenia, powinna mieć możliwości godnego życia na własnych zasadach. Dlatego dochód ze sprzedaży kolekcji GIRL POWER trafi do fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską w 2019 roku. Organizacja ta dodaje kobietom z całego świata skrzydeł poprzez wyrównywanie szans społecznych, ekonomicznych i prawnych, pomagając przy tym osobom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

W sesji wizerunkowej, promującej kolekcję, wystąpiła Paulina Przybysz, dyrektorka artystyczna Women’s Voices Bydgoszcz, wydarzenia którego partnerem głównym jest Answear.com. Piosenkarka przyczyniła się również do powstania części haseł widocznych na ubraniach – werbalizujące emocje komunikaty są dobitnym manifestem kobiecej siły i odwagi.

 

 

 

 

 

 

Limitowana kolekcja Girl Power jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com: https://answear.com/s/lab-girl-power <<<

 

 

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie