Festiwal Kobiet Internetu w Gdańsku

admin | listopad 30, 2019

23 i 24 listopada 2019, w gmachu Europejskiego Centrum Solidarności
w Gdańsku, odbył się pierwszy krajowy festiwal dedykowany kobietom aktywnie działającym w sieci. Wzięło w nim udział blisko 100 prelegentek oraz prelegentów i ponad 1000 uczestników. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy była Odpowiedzialność w sieci.

 

 

 

 

 

Są aktywni, pewni siebie, inspirujący. Mają tysiące wiernych fanów. W miniony weekend zjechali do Gdańska, aby wziąć udział w dwudniowym Festiwalu Kobiet Internetu.
W jego trakcie odbyło się 29 paneli oraz 39 warsztatów tematycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmawiano o podróżowaniu, kwestiach biznesowych, a także o samorozwoju. Najwięcej uwagi poświęcono jednak odpowiedzialności – za treści i komentarze publikowane w sieci, w biznesie i społecznej.

 

 

 

 

 

 

 

W roli prelegentów wystąpiły osobowości ze świata Internetu, show-biznesu, kultury i mediów – m.in. Małgorzata Kożuchowska, Dorota Wellman, Joanna PrzetakiewiczAnna Zając (Fashionable.com), Barbara Piasek, Agnieszka Jastrzębska, Qczaj, Hanna Lis, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Agnieszka Hyży, Bartek Jędrzejak, Katarzyna Glinka, Lidia Popiel, Anna Nowak- Ibisz, Lara Gessler, Ewa Szabatin, Anna Wyszkoni, Olga Kalicka, Edyta Pazura, Jakub Urbaniak (Podziarany Tata) czy Barbara Pasek (Barbra Belt).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiali swoją receptę na sukces w sieci oraz sposoby na budowanie zaangażowanych społeczności w Internecie.

 

 

 

 

To, co szczególnie utkwiło w pamięci uczestniczek, to wyjątkowa atmosfera, jaka towarzyszyła temu wydarzeniu. Wiele Internautek miała okazję po raz pierwszy ujrzeć na żywo autorów ulubionych blogów i innych kanałów społecznościowych.

 

 

 

 

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że udało mi się spełnić marzenie i zorganizować razem z naszym zespołem Festiwal Kobiet Internetu w cudownym mieście jakim jest Gdańsk! Dzięki licznym wpisom i komentarzom przed wydarzeniem wiedziałam, że uczestnicy cieszą się na ten festiwal, ale ilość dobrej energii i ciepłych słów przerosła moje oczekiwania… – Anna Zając, bloggerka i pomysłodawczyni FKI

 

 

 

 

 

Termin konferencji nie był przypadkowy. Jak podkreślają przedstawiciele partnera wydarzenia, Miasta Gdańsk, listopad to świetna okazja, by przekonać się, że Trójmiasto jest piękne nie tylko latem.

 

 

 

 

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk 2019 w sieci:

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie