Fashion Meeting Pop Up Store: już 30 i 31 marca we Wrocławiu

admin | Marzec 13, 2019

Słońce zaczyna systematycznie pojawiać się ponad głowami, prezentując przedsmak najbardziej żywej pory roku. Wrocław przyłącza się do tej prezentacji – już za chwilę wiosenna edycja targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store, która odbędzie się w weekend30 i 31 marca!

 

 

 

Tym razem, największe targi autorskiej mody i wzornictwa na Dolnym Śląsku ugoszczą przyjazne mury zabytkowej Zajezdni Dąbie. 21. edycja Fashion Meeting wniesie do nich świeży powiew kolekcji ubrań i dodatków, adekwatnie do zbliżającej się pory roku.

 

#KupujŚwiadomie

 

Mottem najbliższego wydarzenia jest #KupujŚwiadomie, które nieodmiennie przypomina, że warto robić przemyślane zakupy dobrej jakości. Wrocławskie targi to nie tylko unikalna atrakcja na weekend, ale również miejsce dla świadomych konsumentów którzy doceniają rodzimą produkcję i lokalny rynek.

Fashion Meeting Pop Up Store – choć nazwa anglojęzyczna – symbolizuje oryginalną, wyselekcjonowaną pod względem jakości i oryginalności ofertę polskich projektantów, których marki znane są już na zagranicznym rynku. Zarówno kolekcje odzieżowe, jak i akcesoria spina klamra różnorodności najwyższej klasy. Oznacza to, że w ostatni weekend marca będziecie mogli zapoznać się nie tylko z niebanalnymi wzorami kojarzonymi z awangardą, ale i klimatem inspirowanym klasyką oraz minimalizmem.

Równocześnie, w hali dawnej Zajezdni Dąbie, odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących:

 

-> Targi Kosmetyków naturalnych Natural Beauty

-> Strefa designu roślinnego “Zielono Mi”

-> Premiera Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji

-> Wrocławska Feta – Festiwal Piwa, Wina i Sera

-> Festiwal Food Truck‘ów Wrocławscy Ulicożercy

 

 

KIEDY: 30-31 marca 2019 (sobota-niedziela)
GDZIE: Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocław
START: 11:00-18:00
WSTĘP: BEZPŁATNY

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie