Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel twarzami marki QUIOSQUE

admin | kwiecień 7, 2020

Jesteśmy różne, jesteśmy piękne – to hasło, które od lat definiuje markę QUIOSQUE. Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska-Karpiel to kobiety, które są uosobieniem tego motta. Zachwycające posiadaczki tytułu Miss Polonia, pewne siebie, aktywne i pełne radości umiejętnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Są różne, ale łączy je piękno – nie tylko w wymiarze zewnętrznym…

 

 

 

 

 

Ewa Wachowicz to pełna energii kobieta, która uwielbia smakować życie. Paulina Krupińska-Karpiel lubi wyzwania i zaraża optymizmem. Obie panie są przykładem tego, że piękna nie definiuje wiek, rozmiar czy kształt sylwetki. Drzemie ono w każdej kobiecie.

 

 

 

QUIOSQUE, w myśl hasła Jesteśmy różne, jesteśmy piękne, oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek i w szerokiej gamie rozmiarów – od 36 do 48. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony oraz przemyślana paleta kolorów sprawiają, że obecna od ponad 25. lat na rynku polska marka daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu.

 

 

 

 

Kolekcja QUIOSQUE Wiosna/Lato 2020 to afirmacja kobiecości, zarówno w kwestii fasonów czy wzorów, jak i kolorystyki. Znajdziecie tu modele, które idealnie eksponują sylwetkę, podkreślając jej atuty, a także wygodne oversizowe formy. Na ten sezon projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

 

 

 

Więcej szczegółów na www.quiosque.pl <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie