EL POLAKO: streetwear’owy sukces polskiego rapera

admin | maj 29, 2018

Markę El Polako zna chyba każdy miłośnik polskiego rapu. Prawdopodobnie nawet najwięksi laicy hip hopu wiedzą, o co chodzi. Gdybyśmy przeprowadzili sondę na ulicy, pierwszym skojarzeniem z El Polako byłaby zapewne postać poznańskiego rapera DonGuralesko (znanego też jako Gural). I nic w tym dziwnego, bo to właśnie on dał jej wielki początek.  W czym tkwi sukces streetwear’owej marki?

 

 

 

 

Krótka historia

 

Premiera El Polako miała miejsce w 2007 roku, dzięki współpracy z wieloma miłośnikami hip-hopu. Jednym ze współwłaścicieli, a za razem twarzą marki jest poznański raper DonGuralesko.

Czym charakteryzuje się marka El Polako? Większość ubrań zawiera w sobie cytaty pochodzące z tekstów piosenek. Ich charakterystyczną cechą jest intensywna kolorystyka, nienaganna jakość wykonania oraz awangardowe przesłanie.

 

 

 

Co wyróżnia odzież El Polako?

 

El Polako, w zamyśle, ma reprezentować człowieka pełnego pasji, pomysłowości i przebojowości – takiego, jakim jest sam DonGuralesko. Nie ważne, w czym odnajdujecie swoje powołanie i czemu się poświęcacie – liczy się to, by pielęgnować i dbać o swoje pasje, bo to dzięki nim kręci się życie. Taką domeną kieruje się właśnie El Polako. Marka stworzona przez ludzi pełnych pasji, zaangażowania, energii i wybujałej wyobraźni. Dla osób, które łapią wiatr w skrzydła.

El Polako powstało z myślą o promowaniu pozytywnej energii – nie tylko wśród fanów Szpadyzorni, ale i wszystkich tych, którzy od życia pragną więcej. Cytaty jakie widnieją na ubraniach mówią same za siebie. Są pełne głębi i pozwalają wyrażać natłok energii.

 

 

 

Oryginalność i wygoda przede wszystkim

 

Jeżeli doceniacie oryginalny styl, wygodę i unikatowe projekty, sprawdźcie aktualną ofertę El Polako na Preorder.pl. Dopracowana stylistyka i doskonałe kroje sprawią, że w tych ciuchach poczujecie pełen relaks. Codzienność stanie się przyjemniejsza, a wyzwania nie będą stanowiły większego problemu.

Warto zaznaczyć, że El Polako to także niebanalne wzornictwo, odważne kolory i niejednokrotnie zabawne aplikacje. Za tym wszystkim stoi człowiek, którego pomysły czynią markę naprawdę wyjątkową. Mowa tutaj o dyrektorze kreatywnym, Pstryku. Znany w środowisku graficiarz jest odpowiedzialny za niebanalne projekty – to dzięki niemu El Polako oddaje prawdziwy klimat hip-hopu, buntowniczość, graffiti, styl i zadziorność. Nie bez znaczenia jest również sprytna aranżacja cytatów i pochwała dla wolności słowa. To wszystko sprawia, że każda kolekcja polskiej marki niesie za sobą coś więcej niż tylko ładny wygląd…

Najnowsza kolekcja El Polako Color Cut oferuje niebanalne, przyciągające wzrok projekty. Tym razem marka postawiła na stonowane odcienie zieleni i czerni, co w żaden sposób nie ujmuje stylu. Klasyczna linia od El Polako cieszy się takim samym uznaniem jak wcześniejsze, szalone i kolorowe propozycje. Marka posiada w swojej ofercie wszystko, czego potrzeba do skomponowania idealnej stylizacji w klimacie ulicy – bluzy, t-shirty, spodnie, czapki i akcesoria. Nowością jest sekcja damska o wdzięcznej nazwie La Polka

 

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie