EASTPAK x RAF SIMONS

admin | Styczeń 22, 2020

Eastpak i Raf Simons świętują swoją wieloletnią współpracę prezentując nową kolekcję, w której połączono kultowe modele Eastpak z wyjątkową wizją belgijskiego projektanta.

 

 

 

 

 

 

 

Raf Simons urodził się w 1968 roku w Neerpelt, w Belgii. Po stażu w pracowni Waltera van Beirendoncka rozpoczął karierę jako projektant mebli do Galerii i prywatnych wnętrz. Będąc samoukiem w dziedzinie projektowania odzieży męskiej, w 1995 roku założył własną markę RAF SIMONS, aby dzielić się swoją fascynacją w tematyce młodości i kontrkultury.

 

 

 

 

 

 

Kolaboracja z Eastpak oddaje hołd miejscu, gdzie marzenie Rafa Simons’a o projektowaniu miało swój początek. Odzwierciedla jego młodzieńcze korzenie i subkulturę, w otoczeniu której dorastał.

 

 

 

 

 

 

Kolekcja składa się z czterech modeli, na nowo definiujących kultowy plecak Padded Pak’r. Dwa nowe, wielofunkcyjne wzory Pocketbag Loop i Waist Bag Loop prezentują wszechstronność i ekspresję stylu. Posiadają zdejmowane kieszenie i regulowane paski, które można dowolnie stylizować.

 

 

 

 

 

Kolekcja plecaków Eastpak x Raf Simons jest dostępna w sklepach od 20 stycznia 2020. Każdy model obejmuje gwarancja przez 2 lata użytkowania.

 

 

 

 

 

Kolekcja Eastpak x Raf Simons jest dostępna w Vitkac, Street Supply Sneaker Studio <<<

Zobacz co ciekawego mamy dla Ciebie w Sklepie